Jak z wielu życiowych dróg wybrać tę właściwą? Po czym ją rozpoznać? Jak się nie pogubić w gąszczu mód, możliwości, podpowiedzi innych? Co jakiś czas każdy z nas stoi przed zadaniem określenia na nowo swojego życiowego kursu. Mam nadzieję, że mój warsztat "Znajdź swój życiowy kompas", który znajdziecie w listopadowo-grudniowym "Coachingu" nr 6/2018, może tu służyć pomocą, by pewne sprawy poukładać sobie w głowie. 
W warsztacie poruszam takie tematy, jak odnaleźć swoje życiowe posłannictwo i zgodną z nim pracę, na co uważać i czego słuchać przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz jakie osoby zaprosić do swojej rady doradców, gdy potrzebujemy opinii i wsparcia innych. Jednym słowem, jest okazja, by sporo rzeczy przemyśleć.

A jeśli ktoś poczuje niedosyt – ja pewien mam, bo warsztat został nieco skrócony w stosunku do pierwotnej wersji – to zapraszam do osobistego kontaktu. Z własnego doświadczenia wiem, że w pewnych sytuacjach obecność drugiej osoby, jej pytania i wsparcie, pomagają odkryć jeszcze więcej.

I jeszcze jedna informacja – jest to ostatni numer pod wodzą dotychczasowej redaktor naczelnej Anity Szarlik.