Witaj, miło Cię poznać

Jestem dyplomowanym coachem i od blisko 10 lat pomagam zmieniać życie zawodowe osobom, które chcą doświadczać
w pracy satysfakcji i spełnienia. Z sukcesami :)

Mocno wierzę w to, że warto stawiać sobie w życiu cele i szukać
dla siebie wsparcia, gdy go potrzebujemy. Sama zaczęłam sobie stawiać cele bardzo wcześnie, później odkryłam, że spełniam się, pomagając innym osiągać więcej, a oni odnoszą z tego realne korzyści. Jednak moja droga do coachingu wiodła okrężną drogą przez kryzys zawodowy, który dopadł mnie po latach pracy w prasie.
I okazał się moim wielkim nauczycielem, bo uświadomił mi,
co naprawdę chcę w życiu robić. Nauczył mnie też patrzeć na kryzysy jak na bramy, przez które przychodzą do nas nowe szanse.
Wielkim wsparciem była wtedy dla mnie moja pierwsza coach Agata. Dokładnie pamiętam, co wtedy myślałam: czemu nie szukałam wsparcia wcześniej? Byłam pod wrażeniem, jak szybko z pomocą drugiej osoby można poukładać sobie w głowie swoje zawodowe dążenia.

To był punkt zwrotny w moim życiu. Zrozumiałam, że sama chcę towarzyszyć innym w zmianach zawodowych i pomagać przejść trudne momenty. Później były studia coachingowe, budowanie nowej drogi zawodowej, dziesiątki przeprowadzonych coachingów,
a dziś spotykamy się tutaj :)

Anna Witkiewicz w nieformalnej stylizacji trzymająca książkę o tematyce coachingowej
Zdjęcie przedstawia budynki będące symbolami trzech miast - Warszawy, Poznania i Londynu.

Z kim współpracuję

Moimi klientami są zarówno osoby na początku swojej drogi zawodowej, jak i ci ze sporym bagażem doświadczeń, którzy czują potrzebę zmian. Bardzo bliskie jest mi wspieranie zawodowych ambicji kobiet, często współpracuję też z naszymi rodakami mieszkającymi za granicą,
w krajach UE.

Prowadzę coachingi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, warsztaty, pojawiam się jako ekspertka na konferencjach i w mediach.

Stacjonarne coachingi odbywają się w Warszawie i Poznaniu.
Aktualnie pracuję głównie przez Skype – z osobami z całego kraju
i mieszkającymi za granicą.

W swojej pracy oprócz technik coachingowych, korzystam m.in.
z programu Spadochron, podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, RTZ oraz ACT.

Współpracowałam m.in.

z Uniwersytetem Warszawskim, Centrum Promocji Kobiet, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku, SGH, Przedsiębiorcza Kobieta Poznań. byłam ekspertką w Programie Danone Activia, gdzie tworzyłam programy rozwojowe dla kobiet. Moimi klientami są osoby z takich branż, jak motoryzacja, produkcja, telekomunikacja, farmacja, prawnicza, bankowa, wydawnicza, NGO, edukacja, turystyka, administracja publiczna, właściciele małych biznesów oraz artyści.

Regularnie publikowałam
w magazynach „Coaching” (2013-2019) i „Twój Styl” (2019-2020), dzieląc się swoimi doświadczeniami z pracy coachigowej.

W pracy coacha kieruję się standardami ICF oraz Izby Coachingu. Moja praca podlega superwizji.

Wykształcenie

Podyplomowe Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie / Laboratorium Psychoedukacji, Studium Doskonalenia Kompetencji Przywódczych – The John Maxwell Team, kurs „Redesign Your Career” Timothy’ego Clarka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Wydział Filologii Polskiej w Poznaniu. Szkolenia I stopnia z terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR), terapii schematów, racjonalnej terapii zachowań (RTZ) oraz terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). LinkedIn Class. Wciąż się kształcę, by oferować moim klientom najskuteczniejsze metody pracy.

Prywatnie

jestem szczęśliwą kobietą, spełniającą się w swojej pracy, wdzięczną za swoją rodzinę i przyjaciół.

Interesują mnie wszystkie nauki, które pomagają lepiej zrozumieć naturę człowieka i zobaczyć nasze życie w całym jego bogactwie i złożoności.

Poznanianka z urodzenia, ku własnemu zaskoczeniu warszawianka z wyboru, zakopianka i gdynianka z porywów serca :)

Zdjęcie przedstawia Annę Witkiewicz coacha kariery, która w nieformalnej stylizacji stoi na balkonie i patrz w dal