Zobacz, jak współpracę ze mną oceniły osoby,
które wybrały mnie na swojego coacha

Próbowałem wiele zmienić samemu, aż natrafiłem na blokadę i stwierdziłem, że potrzebuję pomocy z moim zagubieniem i chęcią zmian w karierze. Pani Ania Witkiewicz jest profesjonalistką. Zbudowała od samego początku przyjazną atmosferę, w której mogłem otworzyć się ze swoimi problemami z pracą. Zyskałem motywację oraz pewność siebie w podążaniu drogą która jest bliższa mojemu sercu i moim predyspozycjom. Opracowaliśmy plan działania, który wierzę, że pomoże mi w znalezieniu końcu lepszej, bardziej satysfakcjonującej pracy. Ania zadawała odpowiednie pytania, które mnie nakierowywały oraz zadania, które dawały mi bardzo dużo do myślenia. Każde spotkanie dawało mi zastrzyk nowej energii a problemy zaczynały być coraz mniejsze. Gorąco polecam, ja mocno skorzystałem na coachingu i jestem bliżej do realizacji swoich celów a może nawet marzeń.

Piotr – branża kreatywna, 26 stycznia 2023

Jestem bardzo zadowolona z coachingu z Panią Anną Witkiewicz. Punktem wyjścia był moment stagnacji i zniechęcenia podczas szukania przeze mnie nowej pracy. W ramach cotygodniowych spotkań intensywnie pracowałyśmy nad wewnętrznym krytykiem, analizą kompetencji, dopracowaniem CV i przygotowaniem do rozmów rekrutacyjnych. Pozwoliło mi to przeformułować cele zawodowe oraz życiowe, zobaczyć szerszą perspektywę i w krótkim czasie zdobyć upragnioną pracę. Pani Anna jest świetnym uważnym słuchaczem, zadaje trafne pytania naprowadzające, potrafi dodać odwagi do wprowadzania zmian. Jest zaangażowana, wspierająca, tworzy bardzo dobrą atmosferę spotkań. Serdecznie polecam coaching z Panią Anną wszystkim, którzy chcą bardziej świadomie podejmować zawodowe decyzje.

Daria – pracownik biurowy, 13 listopada 2022

Pani Ania jest nie tylko świetną profesjonalistką, ale także cudownym człowiekiem. Jest empatyczna, sympatyczna, a także ma trafne spostrzeżenia, które pomagają dokonać zmiany. Nasz założony cel został spełniony, nie żałuję ani jednej sesji – wszystkie były mi ogromnie potrzebne i każda jedna była dla mnie bardzo cenna. Znajdowałam się w takim punkcie życia, gdzie nie wiedziałam co dalej. Do czego dążę, czego chcę, jakie decyzje zawodowe podjąć. Straciłam nadzieję. Pani Ania pomogła mi odnaleźć cel, poznać siebie, przeanalizować moje zalety i wady w taki sposób, że moje poczucie wartości w końcu wzrosło. Odczuwam ogromną satysfakcję po spotkaniach z p. Anną, zostałam świetnie przygotowana do przyszłych rozmów o pracę. Polecam takie spotkania każdemu! :)

Marianna – pedagog, 1 września 2022

W kwestii naszej współpracy, jestem bardzo zadowolona z efektu, który osiągnęłyśmy – wiem, czego chcę i jakich umiejętności potrzebuję, żeby to osiągnąć. Uważam, że spotkania z Panią zrobiły tu naprawdę super robotę. Pytania jakie mi Pani zadała spowodowały, że zaczęłam myśleć w trochę innych kategoriach. Bardzo dziękuję za to wszystko i mam nadzieje, że jeszcze będziemy mieć szansę się spotkać.

Joanna – logistyka, 22 sierpnia 2022

Bardzo dziękuję Ani za wspólną pracę i serdecznie polecam wszystkim, którzy aktywnie szukają drogowskazu i zastanawiają się, co dalej ze swoim zawodowym życiem zrobić. Warto skorzystać z pomocy fachowca, który przy okazji obiektywnym okiem spojrzy na zastaną sytuację.

Marek – właściciel biznesu, 22 lutego 2022

Idąc na spotkanie z Anią założyłam, że pilnie potrzebuję coachingu kariery. Z drugiej strony trawiły mnie poważniejsze problemy i miałam świadomość, że chaos wokół mnie, niezabliźnione rany i problemy zdrowotne hamowały mnie w innych sferach życia. Coaching z Anią był szyty na miarę, ponieważ był dostosowany do moich aktualnych na tamten czas potrzeb, bez definiowania go jako life coachingu czy coachingu kariery. Ania jest osobą niezwykle pozytywną, uważną i empatyczną, którą darzy się zaufaniem niczym najlepszego przyjaciela, przewodnikiem który sprawia, że poprzez stawianie właściwych pytań i realizowane zadania, odpowiedzi i rozwiązania przychodzą właściwie same. Z coachingu z Anią wyciągnęłam bezcenne wnioski, które urosły do rangi reguł życiowych i które sprawdzają się bezbłędnie, gdy tylko pojawiają się na horyzoncie kolejne dylematy i rozterki. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Ani i jestem Jej ogromnie wdzięczna za pomoc i wsparcie. Gorąco polecam coaching z Anią! A niezdecydowanym polecam zrobić pierwszy krok i po prostu umówić się na pierwsze spotkanie :)

Monika – prawnik, 23 czerwca 2021

Dzięki pracy z Panią Anną udało mi się osiągnąć zamierzone cele – jestem wewnętrznie wzmocniona, rozpoznałam swoje zasoby, mocne strony oraz talenty i jestem przygotowana do poszukiwań nowej pracy. Nasz proces był nastawiony na zbudowanie mocnego fundamentu, a nie na doraźne rozwiązanie. Wiem, że to, co wyniosłam z naszych spotkań zostanie ze mną na dłużej. Zaszła we mnie zmiana, dzięki której odzyskałam poczucie sprawczości. Dziękuję.

Anna – Koordynatorka, 21 czerwca 2021

Korzystałam z sesji coachingowych u Ani, gdy byłam w trudnej sytuacji wypalenia zawodowego. Dzięki sesjom uporządkowałam sobie sytuacje zawodową, poznałam lepiej siebie, swoje talenty i swoje potrzeby, a w końcu miałam odwagę, by otworzyć własną działalność. Ania stworzyła dla mnie taką bezpieczną przestrzeń, gdzie mogłam usłyszeć swój wewnętrzny głos. Jest coachem bardzo intuicyjnym, wręcz niezauważalnym w czasie sesji, nie narzuca swoich rozwiązań, towarzyszy w znajdowaniu własnej drogi. Polecam każdemu, kto potrzebuje zmian w kwestii zawodowej, aby poczuć satysfakcję i sens w pracy.

Ania – coach, 19 czerwca 2021

Współpracę z Anną rozpocząłem w styczniu 2020. Już na pierwszych sesjach mocno uporządkowałem sobie wszystko w głowie i określiłem co tak naprawdę powinienem robić w życiu. W głowie miałem bardzo dużo pomysłów, oraz wiedziałem, że to co robiłem dotychczas nie satysfakcjonowało mnie tak jak powinno. Dzięki doświadczeniu Anny oraz jej trafnym obserwacjom byłem w stanie określić wreszcie swoją drogę w życiu! W marcu wybuchła pandemia koronawirusa, więc nasze spotkania ustały aż do czerwca, przez te 3 miesiące miałem kilka chwil zwątpienia, ale dzięki wiedzy jaką zdobyłem podczas poprzednich sesji oraz przy wykorzystaniu narzędzi, o jakich mówiła mi Anna, pomysł jaki kreował się w styczniu nie umarł, a wręcz nabrał na sile! Bardzo bardzo polecam współpracę z Anną!

Tadeusz – Rozwój biznesu, ​​​​​​​24 czerwca 2020

Ania Witkiewicz jest nie tylko świetnym słuchaczem, ale swoimi trafnymi pytaniami bezbłędnie naprowadza na istotę problemu. Od samego początku sesji czułem że Ania jest osobą empatyczną, a także że jest w 100% skupiona na tym, żeby klient mógł odnaleźć drogę do osiągnięcia swoich celów. Sesje z Anią Witkiewicz uświadomiły mi nie tylko, co można usprawnić w swojej codziennej pracy, żeby czerpać z niej satysfakcję i jednocześnie, żeby zachować zdrowy balans między życiem prywatnym a sprawami zawodowymi, ale przede wszystkim gdzie tkwi istota problemu. Dzięki Ani udało mi się nie tylko uporządkować sferę życia zawodowego, ale także odnaleźć drogę, żeby zmienić swój charakter. Serdecznie polecam sesje coachingowe z Anią!

Mirek – prawnik, ​​​​​​​6 maja 2020

Ania od początku wzbudziła moje zaufanie. Ma wysoki poziom empatii, uważnie słucha, robi notatki, ma podejście indywidualne do swoich klientów. Nie stosuje żadnych szablonów, nie ocenia, bardzo umiejętnie naprowadza na rozwiązanie konkretnych problemów. Zadaje przemyślane prace domowe, korespondujące z treścią sesji i stanowiące materiał do rozmów na kolejnym spotkaniu. Przy dużym zaangażowaniu osoby coachowanej (Ania daje to oczywiście w pakiecie) efekty kilku spotkań naprawdę mogą przerosnąć oczekiwania. Gorąco polecam ten sposób podniesienia kompetencji i świadomości swoich mocnych stron oraz wyznaczenia kierunków, nad którymi warto popracować. Oczywiście proces nie kończy się po zakończeniu sesji, ale daje solidną bazę do realizacji założonych celów.

Agnieszka – Dyrektor ds. Eksportu i Logistyki, 16 lipca 2019

Ania jest bardzo dobrym coachem, dzięki niej niezwykle szybko udało mi się stworzyć jasny plan, który pomoże mi dojść do celu. Sprawnie udało jej się znaleźć główne problemy i hamulce, które powstrzymywały mnie przed podjęciem działań. Ania jest bardzo dobrym słuchaczem, zadaje trafne pytania, nie naciska. Ze spotkania na spotkanie przychodziły mi do głowy nowe rozwiązania i pomysły, dzięki przemyśleniom po mądrze prowadzonych sesjach. Serdecznie polecam pracę z Anią!

Halina – pracownik biurowy, 30 stycznia 2019

Świetna współpraca! Podziękowałam już osobiście, ale chcę jeszcze raz zrobić to publicznie, ponieważ Pani Ania faktycznie załuguje na słowa uznania. Patrzy w szerokim kontekście na zastaną sytuację klienta, zadaje trafne pytania i skutecznie pomaga znaleźć rozwiązanie. Co dla mnie ważne to konkretne podejście do tematu. W czasie sesji couchingowych Pani Ania cały czas była czujna i dbała o to, aby nasza rozmowa nie schodziła na tematy poboczne, a przez to dbała aby mój czas był wykorzystany w całości na osiągnięcie celu jaki założyłyśmy na pierwszym spotkaniu. Założyłyśmy wstępnie 5 sesji i faktycznie udało się w tym czasie osiągnąć cel. Teraz czeka mnie dużo samodzielnej pracy, ale mam też poczucie, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc/poradę do Pani Ani i otrzymam profesjonalną usługę. Dobry fachowiec, a przy tym bardzo serdeczna, empatyczna osoba, nastawiona głównie na pomoc, nie na zarobek – chociaż to drugie jest oczywiste w każdej pracy. POLECAM!

Monika – artysta, 26 sierpnia 2018

Trafiłam do Ani po przeczytaniu jednego z Jej artykułów. W trudnym momencie mojego życia zawodowego kiedy potrzebowałam wsparcia, odbudowy poczucia własnej wartości i znalezienia odpowiedzi na kluczowe pytania. Spotkania z Anią pomogły mi zdefiniować cele, znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale największą wartością okazała się zmiana mojego sposobu myślenia o mnie samej. Ania jest bardzo uważnym słuchaczem i obserwatorem, uświadomiła mi na jakich aspektach mojego życia zawodowego powinnam się skoncentrować, zainspirowała mnie do znalezienia indywidualnych sposobów na rozwiązywanie trudnych sytuacji zawodowych, które nazwałam „receptami”, i które sprawdzają się obecnie w mojej pracy i otoczeniu. Każde spotkanie uczyło mnie nowych rzeczy o mnie samej, rozwijało i uskrzydlało. Zyskałam głębokie poczucie własnej siły i wartości, które pomaga mi każdego dnia. Jestem przekonana, że oprócz mojej pracy i determinacji w dążeniu do celu – gdyby nie Ania byłoby mi go bardzo trudno osiągnąć. Dzięki Ani, Jej profesjonalizmowi, życzliwości i dobrej energii odzyskałam mój silny wewnętrzny głos i za to przede wszystkim jestem Jej wdzięczna. Bardzo polecam pracę z Anią.​​​​​​​

​​​​​​​Barbara – Manager, 12 luty 2018

Po 14 latach pracy z różnymi systemami zarządzania zawiódł mój osobisty system – organizacja czasu własnego. Kierowniczka HR w firmie zadała mi pytanie czy chcę spróbować coachingu. Przyznaję, że z początku byłem bardziej ciekawy jak miałoby to wyglądać, ale po próbnym spotkaniu z Panią Anną przekonałem się, że może się udać usprawnić moje otoczenie, tak żeby dać odpocząć moim nerwom i przeciwdziałać narastającemu niezadowoleniu z siebie. Po każdej z kilku sesji sytuacja na stanowisku pracy poprawiała się jak tylko wdrożyłem wnioski do których doszliśmy. Podparłem się też kilkoma ciekawymi technikami, których wcześniej nie znałem. Wymiernie mogłem ocenić stan „przed” i stan „po”. Serdecznie polecam.

Mariusz – Kierownik d/s Jakości – Quality Manager w firmie produkcyjnej, 21 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolony z pracy z Anią. Dzięki jej pomocy, w relatywnie krótkim czasie, udało mi się wyklarować moje cele i oczekiwania odnośnie rozwoju mojej kariery i naszkicować plan ich realizacji. W szczególności, udało mi się okiełznać strach przed zmianą i działaniem, z czym sam, pomimo przeczytania setek stron tekstów na ten temat, nie mogłem sobie poradzić. I piszę to jako osoba, która wcześniej była sceptycznie nastawiona do idei coachingu. Szczerze polecam współpracę z Anią.

Krzysztof – urzędnik, 31 lipca 2017

Czułam się bardzo dobrze w kontakcie z Anią. Uważnie słuchała, tworzyła atmosferę bezpieczeństwa, spokoju i zaufania. Pomagała wysoko latać, ale też stawać mocno na ziemi. Dzięki spotkaniom z nią zrobiłam bardzo ważny dla mnie krok w stronę spełnienia mojego zawodowego marzenia.

Basia – psycholog, 2 lipca 2017

Ania Witkiewicz jest profesjonalnym coachem ale również życzliwą i ciepłą osobą. Sesje z Nią były dla mnie naprawdę dobrym czasem. Nasza praca obejmowała life coaching z elementami coachingu kariery. Oba obszary i założone w nich cele zostały przepracowane a ja dzięki temu podjęłam wiele dobrych kroków w mojej osobistej zmianie, która trwa. Najważniejszym osiągnięciem było dla mnie odzyskanie poczucia własnej wartości, wiary w sprawczość i otwarcie na kolorową kobiecość. Dzięki sesjom z Anią, wiem, że „problem” można zamienić na „wyzwanie” i zupełnie zmienia się perspektywa życia :) Aniu, bardzo dziękuję za wszystkie spotkania i Twój profesjonalizm.

Sylwia – Księgowa, 17 marca 2017

Ania jest świetna. Fantastycznie dopasowuje się do swojego rozmówcy, rozpoznaje potrzeby i wychodzi naprzeciw. Podczas sesji w miłej i przyjaznej atmosferze realizuje cele które określiłyśmy na początku. Bardzo mi pomogła w trudnym momencie na mojej zawodowej drodze. Szczerze polecam wszystkim współpracę z Anią jako coachem oraz fajną i ciepłą osobą. Aniu, bardzo dziękuję za wszystkie spotkania i Twój profesjonalizm.

Ewa – Analityk, 12 grudnia 2016

Ania to bardzo dobry coach. Poszłam do niej po zawodową rewolucję, a wyszłam uspokojona z ustanowionymi priorytetami. Pomogła mi zdecydować, z czego mogę zrezygnować, żeby mieć czas na to, co dla mnie ważne. Lubiłam także stosowane przez Anię wizualizacje i byłam pod wrażeniem jej umiejętności powracania do sedna, gdy rozmowa wymykała się z ustalonego porządku. Polecam współpracę z Anią- coachem tym, którzy poza realizacją zawodowych celów chcą odkryć, co jeszcze jest dla nich ważne, co lubią i jak mogą to wszystko połączyć, by cieszyć się życiem.

Agnieszka – Prawnik, 1 września 2016

Trafiłam do Ani w dość trudnym momencie kiedy przyszło mi decydować o kierunku rozwoju mojej ścieżki zawodowej. Dzięki Ani usłyszałam ważne pytania, przeszłam przez odnajdywanie ważnych dla mnie odpowiedzi doszłam do punktu w którym zyskałam całkiem nowe spojrzenie na to gdzie jestem i dokąd chcę zmierzać. Spotkania z Anią dały mi nie tylko nową perspektywę ale też i umiejętności, dzięki którym efektywniej pracuję, lepiej się komunikuję i potrafię to robić w zgodzie ze sobą. Polecam Anię jako coacha i partnera w pracy nad własnym rozwojem. Warto.

Małgorzata – Project Manager, 10 maja 2016

Sesje z Anią dały mi bardzo wiele. Osiągnęłam założone sobie cele i cały czas podążam dalej, kroczek po kroczku. Wsparła mnie i utwierdziła, że obrałam dobry kierunek. Nauczyła, że codziennie nawet jak się ma zły dzień trzeba zacząć działać, a potem to już siła rozpędu. Najbardziej jestem wdzięczna za to, że zaraziła mnie swoim spokojem i zagościła w moich działaniach harmonia. Przedtem to była huśtawka, na zmianę – pełna euforia lub apatia. Mam coraz więcej pracy i to jest dla mnie konkretnym wyznacznikiem i potwierdzeniem, że Ania jest profesjonalistką w pełnym słowa znaczeniu.

Renata – marketingowiec/stylistka, 2 lutego 2016

Ania jest przede wszystkim fantastycznym i ciepłym człowiekiem, przed którym nie trzeba bać się otworzyć. Zadaje bardzo trafione pytania!
Praca z nią to konkrety, których oczekiwałam i pozytywne efekty na końcu drogi :) Dziękuję Aniu, pomogłaś mi ruszyć z miejsca i spełnić marzenia :)

Kasia – Specjalista ds. Marketingu, event manager, 1 lutego 2016

Sesje coachingowe uporządkowały moje myślenie oraz starania związane ze znalezieniem nowej pracy. Dzisiaj jestem przekonana co do słuszności podjętych kroków i je realizuję. Pod okiem Ani przeredagowałam również swoje dokumenty aplikacyjne, podkreśliłam w nich swoje atuty i mocne strony, naniosłam też korekty wizualne, które sprawiły, że całość jest bardziej przejrzysta.

Małgorzata, dyrektor finansowy, 23 stycznia 2016

Polecam Anię Witkiewicz jako bardzo dobrego coacha. Czułam, że podczas naszych spotkań Ania w 100% skupiała się na mnie i moich problemach. Pomogła mi samej odszukać rozwiązania, poprzez ciekawe ćwiczenia i zadania odkryłam w sobie np. mocne strony, o których nie wiedziałam. Ania jest profesjonalistką, bardzo zaangażowana w swoją pracę, jest także miłą i ciepłą osobą, jest bardzo empatyczna. Polecam współpracę z Anią wszystkim zainteresowanym coachingiem.

Justyna, pracownik biurowy, 31 grudnia 2015

Z Anią Witkiewicz miałam przyjemność pracować zarówno w obszarze coachingu kariery, jak i life coachingu. Po dwóch latach systematycznej pracy pod jej kierunkiem mogę powiedzieć, że w obu obszarach udało mi się stworzyć nową jakość życia. Podczas pracy z Anią bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do mnie i przede wszystkim wypracowanie takiej metody pracy, która najlepiej pozwoliła mi zdefiniować problemy, które miałam do rozwiązania, a które nie zawsze sobie uświadamiałam. I chociaż zakończyłam już sesje coachingowe, które pomogły mi przejść przez zmiany w moim życiu zawodowym i prywatnym, to również dzisiaj korzystam z wypracowanych podczas tych sesji treści. Wszystkim bardzo polecam coaching z Anią, która nie tylko jest profesjonalnym coachem, ale również miłą i ciepłą osobą, z którą po prostu niezwykle miło jest pracować.

Aga, manager / turystyka i hotelarstwo, 28 czerwca 2015

Czasami potrzeba naprawdę niewielkiego działania, ażeby dokonać wielkiej zmiany w swoim życiu. Czasami też, to co naprawdę kochasz, może stać się osiągalne, tak czysto do wzięcia – nie musi pozostawać na wieki w strefie marzeń i snów. Czasami również potrzeba takiej osoby, która Cię wysłucha, zada kilka kluczowych dociekliwych pytań, a potem weźmie Cię za rękę i poprowadzi po zakamarkach Twojej duszy… żebyś na końcu wiedział/a, kim jesteś, czego od życia oczekujesz, i co więcej, jak to osiągnąć tu i teraz. Szczerze polecam Anię wszystkim zbłąkanym, szukającym swojego celu w życiu, a szczególnie tym, którzy myślą, że ich marzenia są nie do zrealizowania! Ja też tak kiedyś myślałam! A teraz, dzięki sesjom z Anią, wiem, że można :)

Malwina, nauczyciel, 10 maja 2015

Coaching z Anią bardzo mnie wzmocnił, nauczyłam się, jak reagować w trudnych sytuacjach z „twardymi facetami” w pracy. No i nabrałam dystansu do tego, co robię, nie daję się zwariować i sterować innym (chciałam uniknąć słowa „wykorzystywać”). Polecam zdecydowanie.

Natalia, projekt manager, 29 kwietnia 2015

Pani Ania Witkiewicz jest jedyną osobą, która w subtelny, profesjonalny sposób pomogła mi odpowiedzieć sobie na egzystencjalne pytanie: kim jestem? Mało, ona pomogła mi się narodzić na nowo (bezcenne) i wejść na swoją drogę życia. Subtelna, empatyczna, inteligentna, konsekwentna i stanowcza. Podejście do pracy, czasu i klienta na bardzo wysokim poziomie. Polecam spotkanie z panią Anią – wysoka jakość relacji.

Anna, menedżer, 28 lipca 2014

Świetny towarzysz podróży coachingowej. Bardzo dobry słuchacz, który w odpowiednim momencie potrafi zainspirować do poszukania krok głębiej, niżej i dzięki temu dokonać prawdziwej zmiany. Anię cenię najbardziej za uważne czuwanie nad procesem coachingowej zmiany i za bardzo sympatyczną atmosferę podczas sesji. Polecam!

Marta – Mama, na drodze do swojego biznesu, 29 maja 2014

Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Spotkanie pozwoliło mi na spojrzenie w głąb siebie i dało mi nowy pogląd na własne możliwości.

Jestem pełen entuzjazmu dla Twojej pracy!

Marek, informatyk, 7 maja 2014

Ania, pracujesz z bardzo dużym zaangażowaniem. Praca z Tobą to przyjemność, ale też dajesz wyzwania i nie odpuszczasz.
Podoba mi się dociekliwość, uważność, pozytywne nastawienie. Dajesz poczucie bezpieczeństwa i gwarancję „odkryć”.

Piotr, psycholog, 7 maja 2014

Odbyłam coaching z panią Anną Witkiewicz od sierpnia 2013 do stycznia 2014 roku. Pani Anna bardzo mi pomogła w znalezieniu właściwej ścieżki postępowania mającej na celu realizację moich planów zawodowych, zgodnych z moimi zdolnościami i dotychczasowymi osiągnięciami. Pani Anna wykazała wysokiej próby profesjonalizm, łącząc dyscyplinę spotkań coachingowych z pełną ciepła zachętą do odkrywania moich atutów, optymizmu. Spotkania te wyrwały mnie ze stanu zniechęcenia i pobudziły do kreatywnego myślenia o swojej przyszłości, uregulowania swoich spraw i pokonania przeszkód, odszukania środków do zrealizowania mojego celu zawodowego. Jestem bardzo zadowolona z procesu coachingowego przeprowadzonego przez panią Annę Witkiewicz i jestem jej ogromnie wdzięczna.

Adela, malarka, 30 stycznia 2014

Wiem, że zmiany w moim życiu nie wydarzyłyby się bez naszych spotkań. Uświadomiłaś mi, że mogę polegać na sobie, na swojej intuicji, że jestem wartościowym pracownikiem. Ta świadomość bardzo mi pomaga każdego dnia. Nasze sesje dały mi podstawę do tego, żeby myśleć o swoim rozwoju, odwagę, żeby próbować nowego i nie bać się porażki. Aniu, dziękuję Ci bardzo. Jesteś osobą o bardzo dużej empatii, pełną pozytywnej energii. Mam nadzieję, że ja kiedyś będę promieniować taką wewnętrzną harmonią jak Ty.

Malwina, kierownik ds. zakupów, 15 stycznia 2014

Podczas naszych sesji Ania wytworzyła atmosferę empatii i akceptacji. Już na pierwszym spotkaniu nie miałam oporów przed mówieniem
i otwarciem się. Dzięki tej atmosferze mogłam autentycznie spotkać się sama ze sobą, co uważam za bardzo wartościowe.

Joanna, 22 czerwca 2013

Polecam coaching z panią Anią. Stworzyła serdeczną i ciepłą atmosferę do pracy. Jej konkretne pytania i zadania sprawiły, że po każdej sesji czułam się zmotywowana i pełna zapału do realizacji wyznaczonych przeze mnie celów. Nasz półroczny kontakt oceniam bardzo pozytywnie. Uwierzyłam, że dam radę osiągnąć to, co zamierzyłam! :-)

Agata, terapeuta uzależnień, 4 kwietnia 2013

Dziękuję za sesje, które odbyłyśmy. Wyniosłam z nich dla siebie kilka rzeczy – przede wszystkim to, żeby myśleć o swoim potencjalnym zawodzie z rozmachem, a nie ciągłą autocenzurą.

Małgorzata, agencja reklamowa, 3 lutego 2013

Anię spotkałam, gdy zaczęłam tracić sens własnych kompetencji i wyobrażeń dotyczących zawodowej przyszłości. Potrzebowałam na nowo zadać sobie pytanie, kim jestem i co chcę robić. Sama nie dawałam rady. Spotkania z Anią naprowadziły mnie na odpowiedni tor, umocniły moje mocne strony, dały odwagę. Zaczęłam wierzyć w swoje kompetencje, odważniej aplikować na wymarzone stanowiska. Zaowocowało to znalezieniem wspaniałej pracy na czas określony, która przekształciła się w pracę marzeń na dłużej.

Zuzanna, koordynatorka projektu edukacyjnego w strukturach m.st. Warszawy, 12 grudnia 2012

Miałam przyjemność być klientką Pani Anny Witkiewicz. Nasza współpraca trwała kilka miesięcy. Bardzo miło wspominam nasze sesje coachingowe. Podczas każdego spotkania nie tylko omawiałyśmy bieżące trudne dla mnie kwestie, ale także wykonywałam zadania, które znacznie ułatwiły mi pracę nad moim problemem. Pani Ania potrafi słuchać, zadawać wnikliwe i bardzo ważne pytania, których sam człowiek często nie ma odwagi sobie zadawać. Czułam, że jestem w dobrych rękach i mam do czynienia z profesjonalistką, która wykonuje swoją pracę z pasją :) Na uwagę zasługuje też bardzo dobry i rzetelny kontakt pomiędzy sesjami – zawsze na bieżąco byłam informowana o ewentualnej zmianie terminu spotkania lub dostawałam mailem zadania, z którymi mogłam zmierzyć się samodzielnie, a refleksjami podzielić podczas spotkań. Myślę, że Pani Ania jest kimś w rodzaju Dobrego Ducha, który towarzyszy klientom podczas sesji, słucha, pomaga zrozumieć siebie, wskazuje nowe ścieżki… Te spotkania zmieniły na lepsze moje podejście do kilku kwestii. Jestem ostrożna w polecaniu kogoś innym, ale w tym przypadku mogę to zrobić z czystym sumieniem :) Każda zmiana i nowy cel są trudne, ale przy wsparciu Pani Ani są łatwiejsze i znacznie efektywniejsze.

Dziękuje Pani Aniu za wszystko!

Ania R., pedagog, 20 października 2012

Sesje z Anią wniosły nowe spojrzenie na sprawy, które wielokrotnie omawiałam ze znajomymi. Pozwoliło mi to na odkrycie nowych możliwości, więcej dowiedziałam się o sobie. Ania bardzo dba o dobrą atmosferę, dzięki temu można szczerze porozmawiać o każdym problemie.
Jej zaangażowanie daje ogromny komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa. Z pełnym przekonaniem polecam Anię jako sprawdzonego coacha,

który zaraża energią i motywuje do realizacji życiowych planów.

Iwona, branża farmaceutyczna, 20 października 2012

Świetna słuchaczka, doskonała obserwatorka. Coach używający wielu ciekawych narzędzi coachingowych. Idąca uważnie za swoim klientem
i jego rzeką słów. Dająca siebie i dużo swojej energii, ale i korzystająca z pozytywnej energii klienta. Potrafiąca z ciszy zadać najbardziej przejmujące pytanie. Polecam, bo własny dialog wewnętrzny oparty o profesjonalny coaching, jaki daje Ania, to przeskoczenie swojej niemocy w moc działania
i realizowania własnych celów i marzeń.

Stworzona atmosfera, uważne słuchanie oraz baczne obserwowanie przez coacha pozwoliły mi zauważyć i odkryć w moim życiu ukryte potencjały
i pasje, których rozwój przyczyni się do harmonijnego i szczęśliwego życia. Nakreślony plan działania, harmonogram i projekcja przyszłości dały mi bardzo dużą motywację do pracy i samorealizacji.

Dzięki Ani mam poczucie i przekonanie, że osiągnięcie harmonii w życiu i spełnienie własnych marzeń są znacznie bliżej niż przed coachingiem. Wspólna półroczna praca obejmująca career i life coaching oraz czas, jaki razem spędziliśmy, dały mi zupełnie nowe perspektywy na udane życie
w zgodzie ze sobą.

Z serdecznymi podziękowaniami i życzeniami wielu sukcesów,

Marcin, ekonomista, 17 października 2012

Coach Ania to wyjątkowy człowiek. Ania ma dużo ciepła, ale przede wszystkim szanuje ludzi. Swoją postawą i pełnym zaangażowniem pokazuje,

że zależy jej na swoim Kliencie. Bierze pełną odpowiedzialność za swojego Klienta. Sukcesem było nie tylko osiągnięcie celu coachingu,

ale również to, że czułam się słuchana, ważna i że Ania jest ze mną. Jestem handlowcem i mój poziom adrenaliny jest wysoki, ale przy Ani zawsze się wyciszałam i mogłam skupić na sobie. Z pewnością Ani można zaufać, polecam :)

Iwona, handlowiec, 16 lutego 2012

W 2011 roku postanowiłam skorzystać z pomocy coacha, ponieważ w moim życiu zawodowym stanęłam przed bardzo ważną dla mnie decyzją. Sytuacja była skomplikowana i nie udało mi się samej rozwiązać tego problemu. Zgłosiłam się do Ani Witkiewicz.

Rozmowa była przeprowadzona bardzo dyskretnie, bez oceniania mnie i w niesamowicie przyjazny, a zarazem konstruktywny sposób. Najbardziej zaskakujące było dla mnie to, czego można się dowiedzieć o sobie, odpowiadając na pytania coacha. Ania bardzo obiektywnie i z różnych perspektyw naświetliła mi moją sytuację. Ale najważniejsze dla mnie było to, że czułam się słuchana…

Rozmowa z moim coachem, Anią, dała mi więcej niż jakakolwiek inna rozmowa oceniająca lub motywująca, jakie dotychczas odbyłam. Po coachingu byłam jeszcze dłuższy czas pod jego wrażeniem i zaskoczona wynikiem rozmowy, który okazał się dla mnie bardzo pozytywny.

Małgorzata, branża motoryzacyjna, 5 stycznia 2012