Jeśli przełom roku zastał Cię na pytaniach o Twoją zawodową przyszłość: Czy jestem we właściwym miejscu? Czy idę w dobrym kierunku? Czy żyję i pracuję w zgodzie ze sobą? A jeśli zmiana, to jaka? Albo już od dłuższego czasu masz wrażenie, że stoisz na zawodowym rozdrożu – 17 stycznia zapraszam Cię na specjalną, noworoczną edycję warsztatu „W poszukiwaniu nowej drogi zawodowej”. Podczas warsztatu odpowiesz sobie na pytanie, jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza i jakie decyzje warto podjąć w najbliższej przyszłości.

Dla kogo?

Warsztat adresowany jest do osób, które znalazły się na zawodowym rozdrożu i zadają sobie pytania o swoją  tożsamość zawodową i kierunek rozwoju kariery.

Cel warsztatu:
Określenie tożsamości zawodowej i kierunku rozwoju kariery.

Co mi da udział w warsztacie?

– Przede wszystkim dasz sobie czas na przemyślenie tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.
– Zastanowisz się, w jakim momencie życia aktualnie jesteś i jakie są Twoje potrzeby.
– Przyjrzysz się swoim dotychczasowym doświadczeniom – które z nich były dla Ciebie najważniejsze i co o Tobie mówią.
– Wyklarujesz swoje aktualne dążenia oraz wytypujesz kompetencje, na których warto budować przyszłość.
– Naszkicujesz obraz najlepszej dla Ciebie pracy i określisz pierwsze działania, które Cię do niej doprowadzą.

Stanie się to możliwe dzięki różnorodnym ćwiczeniom, z których składa się warsztat, a także dzięki możliwości przedyskutowania swoich pomysłów z prowadzącą oraz w grupie osób, które tak jak Ty chcą ponownie przemyśleć kierunek rozwoju swojej kariery zawodowej.

Kiedy:
Sobota, 17 stycznia 2015 r.
Gdzie:
Stacja Muranów – Warszawa, ul. Gen. W. Andersa 13
Czas trwania warsztatu:
godz. 10.00-14.00
Liczba uczestników:
maks. 14 osób
Zgłoszenia:
do 10 stycznia 2015 na adres: coach@annawitkiewicz.pl
Koszt:
80 zł
Wpłaty na konto nr: 96 1240 1112 1111 0000 0177 3673
do 12 stycznia 2015

Bonus: Po warsztacie – jako formę wsparcia -każdy z uczestników otrzyma możliwość skorzystania z indywidualnej 45-minutowej bezpłatnej sesji coachingowej w wybranym terminie.

 

Prowadzenie
Anna Witkiewicz – dyplomowany coach, specjalizuję się w coachingu kariery. Moi klientom pomagam odnaleźć najkrótszą drogę do najlepszej dla nich pracy. Pracuję głównie z dwoma grupami osób: pierwsi chcą nadać tempa swojej karierze w obecnej firmie lub branży. Drudzy czują, że w swojej pracy doszli do jakiegoś kresu. Stoją na rozdrożu i zastanawiają się, co dalej. Bywa, że pomysł na siebie znajdują w zupełnie nowych rolach i branżach. Prowadzę coachingi indywidualne oraz warsztaty skoncentrowane na odkrywaniu potencjału zawodowego. Publikuję na łamach magazynu „Coaching” – łącząc w ten sposób coaching i moją drugą pasję, pisanie. Współpracuję m.in. z Biurem Karier Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Promocji Kobiet. Jestem autorką programów wspierających rozwój kompetencji miękkich dla Programu Danone Activia.

Wykształcenie: Podyplomowe Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Laboratorium Psychoedukacji, Studium Doskonalenia Kompetencji Przywódczych – The John Maxwell Team; kurs Redesign Your Career – Tim Clark; Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym ICF.