Miło mi poinformować, że zostałam zaproszona do udziału w projekcie Reaktor PWN – czyli kursów programowania przygotowujących do pracy w zawodzie programisty. Jeśli się zastanawisz, czy programowanie to coś dla ciebie, przeczytaj mój tekst.
https://reaktor.pwn.pl/szukasz-pomyslu-zostan-programista/

Kursy PWN są realizowane metodą boot camp, czyli bardzo intensywnych kilkutygodniowych kursów. Adresowane są do osób, które chcą zmienić swoją obecną pracę na pracę w branży IT. Po kursie otrzymuje się pomoc w znalezieniu stażu / pracy w nowej branży. Jeśli komuś z was chodzi po głowie przebranżowienie właśnie w tym kierunku, zachęcam do przejrzenia strony Reaktora. A jeśli masz jeszcze inne pomysły zawodowe i chciałbyś je z kimś przedyskutować, żeby wybrać najlepszy dla ciebie – zapraszam na coaching

Ale uwaga, nie tylko programistów potrzebują w IT! Potrzebni są też np. konsultanci wdrożeniowi. Drogę do tego zawodu otwiera wiele innych branż, np. finanse i księgowość, sprzedaż, zaopatrzenie, zarządzanie produkcją i projektem. Na Facebooku opisałam historię mojej klientki, która przeszła do IT z finansów i pracuje właśnie jako konsultant wdrożeniowy. Znajdziesz ją pod datą 27 kwietnia 2017. Niezwykle inspirująca historia!