W poniedziałek 1 lutego 2016 roku będę gościem Katarzyny Węsierskiej w audycji "Strefa prywatna" w radiowej Czwórce.
Będziemy rozmawiać o najnowszej książce Rory'ego Vadena pod prowokacyjnym tytułem "Zwlekanie się opłaca" i o tym, jak mądrze zarządzać czasem.

Zarówno audycja, jak i książka powinny szczególnie zainteresować perfekcjonistów, którzy nie potrafią odpuszczać, delegować, ufać innym i wszystko najchętniej robią sami – a potem narzekają na zmęczenie, osoby, które mają wrażenie, że zupełnie nie panują nad swoim czasem, oraz wszystkich tych, którzy chcieliby zyskać większe poczucie kontroli nad swoim życiem i częściej być z siebie zadowoleni.
Polecam też mocno waszej uwadze pierwszą książkę Rory'ego Vadena "Nie idź na łatwiznę", która moim zdaniem jest jeszcze lepsza niż "Zwlekanie…". 
Sam Vaden zachęca zaś do tego, by zacząć od "Zwlekania…", a potem przeczytać "Nie idź na łatwiznę". Niewątpliwie wielkim plusem obu książek jest to, że autor otwarcie pisze o tym, ile błędów w swoich dążeniach zawodowych sam popełnił i jakie wyciągnął z nich wnioski. I ile czasu, uporu i cierpliwości kosztowało go dotarcie do tego punktu, gdzie spotykamy go my – biorąc do ręki książkę człowieka sukcesu. Mnie się też bardzo podobają historie osób, które Vadena inspirowały i od których się uczył, jak każdego dnia stawać się lepszą wersją samego siebie.

Początek audycji o godz. 20.00.
A książki do nabycia w księgarniach.
Do usłyszenia! :)

http://www.polskieradio.pl/10/4023/Artykul/1577701,Strefa-prywatna-01022016-2004