talent

20 maja - warsztat "W poszukiwaniu nowej drogi zawodowej"

20 maja w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu zapraszam na warsztat "W poszukiwaniu nowej drogi zawodowej".
Warsztat adresowany jest do osób, które w aktualnej pracy czują się nie na miejscu, mają wrażenie, że minęły się ze swoim powołaniem, i szukają dla siebie nowej drogi zawodowej. Takiej, która pozwoli im się realizować, czerpać radość i satysfakcję z pracy.

Kategoria: 

JOBBING - targi pracy, 5 marca 2013, PKiN

5 marca 2013 będzie można mnie spotkać na Jobbingu - Akademickich Targach Pracy, odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godzinach od 9.30 do 17.00.
Będę na stanowisku Biura Karier Uniwersytetu Warszawskiego w godzinach od 15.30 do 17.00.
To znakomita okazja, by w jednym miejscu móc spotkać swoich być moze przyszłych pracodawców oraz wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz móc skorzystać z porad profesjonalistów. Jeśli zastanawiasz się, nad swoją przyszłością zawodową, stoisz przed ważnymi decyzjami - zapraszam na stanowisko UW w godz. 15.30.-17.00.

Kategoria: 

Stacja Muranów, poniedziałek 2 kwietnia 2012, godzina 19.00

Chcesz zmienić pracę? Lepiej organizować codzienne życie? A może przestać żyć tylko obowiązkami i wrócić do dawnych pasji i marzeń?
Tylko jak się do tego zabrać?

Zapraszam na warsztat coachingowy, na którym nauczysz się rozpoznawać swoje mocne strony i talenty, radzić sobie z przeszkodami i budować skuteczny plan działania.
Tak byś wiodła takie życie, jakiego chcesz!

Przyjdź na spotkanie otwarte w poniedziałek 2 kwietnia o godzinie 19.00 i przekonaj się, czym jest coaching.

Prowadząca: Anna Witkiewicz

Wstęp wolny.

Kategoria: 
Subscribe to RSS - talent