przyszłość

Nasłuchując, co dojrzewa w środku

Jak Ci mija kolejny miesiąc pracy w domu? Mnie chwilami trudno uwierzyć, że pewnego dnia to się zmieni i wszyscy wrócimy do swoich miejsc pracy. Nie wiem jak Ty, ja się przyzwyczaiłam do tego spokojnego i cichego miasta za oknem, i dobrze mi z tym. Jak bardzo zmieniła się moja tolerancja ulicznego hałasu, przekonuję się, będąc - na szczęście rzadko! - bliżej głównych arterii. Ryk pędzących samochodów jest teraz nie do wytrzymania. I znowu - trudno uwierzyć, że jeszcze trzy miesiące temu ten potężny hałas był normą. Jak to znosiliśmy?

Kategoria: 

11 kwietnia - Coachowisko - Warszawa

W czwartek 11 kwietnia po raz drugi wezmę udział w targach coachingu Coachowisko. Ponieważ w październiku impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem, w tym roku organizator - Stowarzyszenie Coachów Polskich - przygotował je w nowym, jeszcze lepszym miejscu niż ostatnio. Jest to doskonała okazja dla wszystkich, którzy rozważają możliwość skorzystania z coachingu, do poznania coachingu w praktyce.
Na Coachowisku przy pl. Bankowym będzie mnie można spotkać od godziny 11 do 19 w strefie coachów udzielających próbnych sesji coachingowych.
Wstęp na targi wolny. Zapraszam!

Kategoria: 

JOBBING - targi pracy, 5 marca 2013, PKiN

5 marca 2013 będzie można mnie spotkać na Jobbingu - Akademickich Targach Pracy, odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godzinach od 9.30 do 17.00.
Będę na stanowisku Biura Karier Uniwersytetu Warszawskiego w godzinach od 15.30 do 17.00.
To znakomita okazja, by w jednym miejscu móc spotkać swoich być moze przyszłych pracodawców oraz wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz móc skorzystać z porad profesjonalistów. Jeśli zastanawiasz się, nad swoją przyszłością zawodową, stoisz przed ważnymi decyzjami - zapraszam na stanowisko UW w godz. 15.30.-17.00.

Kategoria: 

Wysokoenergetyczny i optymistyczny warsztat - 6 listopada, Stacja Muranów

We wtorek 6 listopada, o godzinie 19.00 zapraszam do Stacji Muranów - ul. gen. Andersa 13, Warszawa - na:

WYSOKOENERGETYCZNY  I  OPTYMISTYCZNY  WARSZTAT  LISTOPADOWY

Jesień to czas, kiedy możemy doświadczyć spadku nastroju i wiary w nasze działania. Tak jednak być nie musi. Jesiennym deszczom i smutkom mówimy stanowcze „nie”! Tworzymy bank pomysłów na jesienne nastroje, otaczamy się kolorami, zapachami, przypominamy chwile, dla których chcemy żyć.

Kategoria: 

Stacja Muranów, poniedziałek 25 czerwca 2012, godzina 19.00

Zapraszam na warsztat: „ŻEBY CHCIAŁO SIĘ CHCIEĆ – CZYLI JAK ZNALEŹĆ W SOBIE SIŁĘ I ENERGIĘ DO DZIAŁANIA”

Często marząc o zmianach, odwlekamy ich wprowadzenie w życie, usprawiedliwiając się przed sobą, że nie mamy na to czasu, sił albo środków. Albo musielibyśmy zmienić zbyt wiele. W efekcie tkwimy w miejscu i nic się nie zmienia. Oprócz tego, że ogarnia nas coraz większe niezadowolenie. Czy to jest naprawdę to, czego chcesz?

Kategoria: 
Subscribe to RSS - przyszłość