Referencje

Klienci indywidualni

 W 2011 roku postanowiłam skorzystać z pomocy coacha, ponieważ w moim życiu zawodowym stanęłam przed bardzo ważną dla mnie decyzją. Sytuacja była skomplikowana i nie udało mi się samej rozwiązać tego problemu.
Zgłosiłam się do Ani Witkiewicz.
Rozmowa była przeprowadzona bardzo dyskretnie, bez oceniania mnie i w niesamowicie przyjazny, a zarazem konstruktywny sposób. Najbardziej zaskakujące było dla mnie to, czego można się dowiedzieć o sobie, odpowiadając na pytania coacha. Ania bardzo obiektywnie i z różnych perspektyw naświetliła mi moją sytuację. Ale najważniejsze dla mnie było to, że czułam się słuchana...
Rozmowa z moim coachem, Anią, dała mi więcej niż jakakolwiek inna rozmowa oceniająca lub motywująca, jakie dotychczas odbyłam. Po coachingu byłam jeszcze dłuższy czas pod jego wrażeniem i zaskoczona wynikiem rozmowy, który okazał się dla mnie bardzo pozytywny.
Małgorzata, branża motoryzacyjna

 

 Coach Ania to wyjątkowy człowiek. Ania ma dużo ciepła, ale przede wszystkim szanuje ludzi. Swoją postawą i pełnym zaangażowniem pokazuje, że zależy jej na swoim Kliencie. Bierze pełną odpowiedzialność za swojego Klienta. Sukcesem było nie tylko osiągnięcie celu coachingu, ale również to, że czułam się słuchana, ważna i że Ania jest ze mną. Jestem handlowcem i mój poziom adrenaliny jest wysoki, ale przy Ani zawsze się wyciszałam i mogłam skupić na sobie. Z pewnością Ani można zaufać, polecam :)
Iwona, handlowiec

 

 Świetna słuchaczka, doskonała obserwatorka. Coach używający wielu ciekawych narzędzi coachingowych. Idąca uważnie za swoim klientem i jego rzeką słów. Dająca siebie i dużo swojej energii, ale i korzystająca z pozytywnej energii klienta. Potrafiąca z ciszy zadać najbardziej przejmujące pytanie. Polecam, bo własny dialog wewnętrzny oparty o profesjonalny coaching, jaki daje Ania, to przeskoczenie swojej niemocy w moc działania i realizowania własnych celów i marzeń. 

Stworzona atmosfera, uważne słuchanie oraz baczne obserwowanie przez coacha pozwoliły mi zauważyć i odkryć w moim życiu ukryte potencjały i pasje, których rozwój przyczyni się do harmonijnego i szczęśliwego życia. Nakreślony plan działania, harmonogram i projekcja przyszłości dały mi bardzo dużą motywację do pracy i samorealizacji.

Dzięki Ani mam poczucie i przekonanie, że osiągnięcie harmonii w życiu i spełnienie własnych marzeń są znacznie bliżej niż przed coachingiem. Wspólna półroczna praca obejmująca career i life coaching oraz czas, jaki razem spędziliśmy, dały mi zupełnie nowe perspektywy na udane życie w zgodzie ze sobą.

Z serdecznymi podziękowaniami i życzeniami wielu sukcesów,
Marcin, ekonomista

 

 Sesje z Anią wniosły nowe spojrzenie na sprawy, które wielokrotnie omawiałam ze znajomymi. Pozwoliło mi to na odkrycie nowych możliwości, więcej dowiedziałam się o sobie. Ania bardzo dba o dobrą atmosferę, dzięki temu można szczerze porozmawiać o każdym problemie. Jej zaangażowanie daje ogromny komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa. Z pełnym przekonaniem polecam Anię jako sprawdzonego coacha, który zaraża energią i motywuje do realizacji życiowych planów.
Iwona, branża farmaceutyczna

 

 Miałam przyjemność być klientką Pani Anny Witkiewicz.
Nasza współpraca trwała kilka miesięcy. Bardzo miło wspominam nasze sesje coachingowe.
Podczas każdego spotkania nie tylko omawiałyśmy bieżące trudne dla mnie kwestie, ale także wykonywałam zadania, które znacznie ułatwiły mi pracę nad moim problemem. Pani Ania potrafi słuchać, zadawać wnikliwe i bardzo ważne pytania, których sam człowiek często nie ma odwagi sobie zadawać. 
Czułam, że jestem w dobrych rękach i mam do czynienia z profesjonalistką, która wykonuje swoją pracę z pasją :) 
Na uwagę zasługuje też bardzo dobry i rzetelny kontakt pomiędzy sesjami - zawsze na bieżąco byłam informowana o ewentualnej zmianie terminu spotkania lub dostawałam mailem zadania, z którymi mogłam zmierzyć się samodzielnie, a refleksjami podzielić podczas spotkań. 
Myślę, że Pani Ania jest kimś w rodzaju Dobrego Ducha, który towarzyszy klientom podczas sesji, słucha, pomaga zrozumieć siebie, wskazuje nowe ścieżki...
Te spotkania zmieniły na lepsze moje podejście do kilku kwestii. 
Jestem ostrożna w polecaniu kogoś innym, ale w tym przypadku mogę to zrobić z czystym sumieniem :) Każda zmiana i nowy cel są trudne, ale przy wsparciu Pani Ani są łatwiejsze i znacznie efektywniejsze. 
Dziękuje Pani Aniu za wszystko! 
Ania, pedagog

 

 Anię spotkałam, gdy zaczęłam tracić sens własnych kompetencji i wyobrażeń dotyczących zawodowej przyszłości. 
Potrzebowałam na nowo zadać sobie pytanie, kim jestem i co chcę robić. Sama nie dawałam rady.
Spotkania z Anią naprowadziły mnie na odpowiedni tor, umocniły moje mocne strony, dały odwagę.
Zaczęłam wierzyć w swoje kompetencje, odważniej aplikować na wymarzone stanowiska. Zaowocowało to znalezieniem wspaniałej pracy na czas określony, która przekształciła się w pracę marzeń na dłużej.

Zuzanna, koordynatorka projektu edukacyjnego w strukturach m.st. Warszawy
 

Dziękuję za sesje, które odbyłyśmy. Wyniosłam z nich dla siebie kilka rzeczy - przede wszystkim to, żeby myśleć o swoim potencjalnym zawodzie z rozmachem, a nie ciągłą autocenzurą.
Małgorzata, agencja reklamowa
 

Polecam coaching z panią Anią. Stworzyła serdeczną i ciepłą atmosferę do pracy. Jej konkretne pytania i zadania sprawiły, że po każdej sesji czułam się zmotywowana i pełna zapału do realizacji wyznaczonych przeze mnie celów. Nasz półroczny kontakt oceniam bardzo pozytywnie. Uwierzyłam, że dam radę osiągnąć to, co zamierzyłam! :-)
Agata, terapeuta uzależnień

 

 Podczas naszych sesji Ania wytworzyła atmosferę empatii i akceptacji. Już na pierwszym spotkaniu nie miałam oporów przed mówieniem i otwarciem się. Dzięki tej atmosferze mogłam autentycznie spotkać się sama ze sobą, co uważam za bardzo wartościowe. 
Joanna 

 

 Wiem, że zmiany w moim życiu nie wydarzyłyby się bez naszych spotkań. Uświadomiłaś mi, że mogę polegać na sobie, na swojej intuicji, że jestem wartościowym pracownikiem. Ta świadomość bardzo mi pomaga każdego dnia. Nasze sesje dały mi podstawę do tego, żeby myśleć o swoim rozwoju, odwagę, żeby próbować nowego i nie bać się porażki. Aniu, dziękuję Ci bardzo. Jesteś osobą o bardzo dużej empatii, pełną pozytywnej energii. Mam nadzieję, że ja kiedyś będę promieniować taką wewnętrzną harmonią jak Ty.
Malwina, kierownik ds. zakupów

 

 Odbyłam coaching z panią Anną Witkiewicz od sierpnia 2013 do stycznia 2014 roku. Pani Anna bardzo mi pomogła w znalezieniu właściwej ścieżki postępowania mającej na celu realizację moich planów zawodowych, zgodnych z moimi zdolnościami i dotychczasowymi osiągnięciami. Pani Anna wykazała wysokiej próby profesjonalizm, łącząc dyscyplinę spotkań coachingowych z pełną ciepła zachętą do odkrywania moich atutów, optymizmu. Spotkania te wyrwały mnie ze stanu zniechęcenia i pobudziły do kreatywnego myślenia o swojej przyszłości, uregulowania swoich spraw i pokonania przeszkód, odszukania środków do zrealizowania mojego celu zawodowego. Jestem bardzo zadowolona z procesu coachingowego przeprowadzonego przez panią Annę Witkiewicz i jestem jej ogromnie wdzięczna.
Adela, malarka

 

 Ania, pracujesz z bardzo dużym zaangażowaniem. Praca z Tobą to przyjemność, ale też dajesz wyzwania i nie odpuszczasz.
Podoba mi się dociekliwość, uważność, pozytywne nastawienie. Dajesz poczucie bezpieczeństwa i gwarancję "odkryć".
Piotr, psycholog

 

 Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Spotkanie pozwoliło mi na spojrzenie w głąb siebie i dało mi nowy pogląd na własne możliwości.
Jestem pełen entuzjazmu dla Twojej pracy!
Marek, informatyk

 

 Świetny towarzysz podróży coachingowej. Bardzo dobry słuchacz, który w odpowiednim momencie potrafi zainspirować do poszukania krok głębiej, niżej i dzięki temu dokonać prawdziwej zmiany. Anię cenię najbardziej za uważne czuwanie nad procesem coachingowej zmiany i za bardzo sympatyczną atmosferę podczas sesji. Polecam!
Marta - Mama, na drodze do swojego biznesu

 

 Pani Ania Witkiewicz jest jedyną osobą, która w subtelny, profesjonalny sposób pomogła mi odpowiedzieć sobie na egzystencjalne pytanie: kim jestem? Mało, ona pomogła mi się narodzić na nowo (bezcenne) i wejść na swoją drogę życia. Subtelna, empatyczna, inteligentna, konsekwentna i stanowcza. Podejście do pracy, czasu i klienta na bardzo wysokim poziomie. Polecam spotkanie z panią Anią - wysoka jakość relacji.
Anna, menedżer

 

 Coaching z Anią bardzo mnie wzmocnił, nauczyłam się, jak reagować w trudnych sytuacjach z "twardymi facetami" w pracy. No i nabrałam dystansu do tego, co robię, nie daję się zwariować i sterować innym (chciałam uniknąć słowa "wykorzystywać"). Polecam zdecydowanie.
Natalia, projektmanager

 

 Czasami potrzeba naprawdę niewielkiego działania, ażeby dokonać wielkiej zmiany w swoim życiu.
Czasami też, to co naprawdę kochasz, może stać się osiągalne, tak czysto do wzięcia - nie musi pozostawać na wieki w strefie marzeń i snów. Czasami również potrzeba takiej osoby, która Cię wysłucha, zada kilka kluczowych dociekliwych pytań, a potem weźmie Cię za rękę i poprowadzi po zakamarkach Twojej duszy... żebyś na końcu wiedział/a, kim jesteś, czego od życia oczekujesz, i co więcej, jak to osiągnąć tu i teraz. Szczerze polecam Anię wszystkim zbłąkanym, szukającym swojego celu w życiu, a szczególnie tym, którzy myślą, że ich marzenia są nie do zrealizowania! Ja też tak kiedyś myślałam! A teraz, dzięki sesjom z Anią, wiem, że można :)
Malwina, nauczyciel

 

 Z Anią Witkiewicz miałam przyjemność pracować zarówno w obszarze coachingu kariery, jak i life coachingu. 
Po dwóch latach systematycznej pracy pod jej kierunkiem mogę powiedzieć, że w obu obszarach udało mi się stworzyć nową jakość życia. Podczas pracy z Anią bardzo sobie ceniłam jej indywidualne podejście do mnie i przede wszystkim wypraowanie takiej metody pracy, która najlepiej pozwoliła mi zdefiniować problemy, które miałam do rozwiązania, a które nie zawsze sobie uświadamiałam. I chociaż zakonczyłam już sesje coachingowe, które pomogły mi przejść przez zmiany w moim życiu zawodowym i prywatnym, to również dzisiaj korzystam z wypracowanych podczas tych sesji treści. Wszystkim bardzo polecam coaching z Anią, która nie tylko jest profesjonalnym coachem, ale również miłą i ciepłą osobą, z którą po prostu niezwykle miło jest pracować.
Aga, manager / turystyka i hotelarstwo

 

  Polecam Anię Witkiewicz jako bardzo dobrego coacha. Czułam, że podczas naszych spotkań Ania w 100% skupiała się na mnie i moich problemach. Pomogła mi samej odszukać rozwiązania, poprzez ciekawe ćwiczenia i zadania odkryłam w sobie np. mocne strony, o których nie wiedziałam. Ania jest profesjonalistką, bardzo zaangażowana w swoją pracę, jest także miłą i ciepłą osobą, jest bardzo empatyczna. Polecam współpracę z Anią wszystkim zainteresowanym coachingiem.
Justyna, pracownik biurowy

 

 Sesje coachingowe uprządkowały moje myślenie oraz starania związane ze znalezieniem nowej pracy. Dzisiaj jestem przekonana co do słuszności podjętych kroków i je realizuję. Pod okiem Ani przeredagowałam również swoje dokumenty aplikacyjne, podkreśliłam w nich swoje atuty i mocne strony, naniosłam też korekty wizualne, które sprawiły, że całość jest bardziej przejrzysta.
Małgorzata, dyrektor finansowy

 

 Ania jest przede wszystkim fantastycznym i ciepłym człowiekiem, przed którym nie trzeba bać się otworzyć. Zadaje bardzo trafione pytania ! Praca z nią to konkrety, których oczekiwałam i pozytywne efekty na końcu drogi :) Dziękuję Aniu, pomogłaś mi ruszyć z miejsca i spełnić marzenia :)
Kasia - Specjalista ds. Marketingu , event manager

 

  Sesje z Anią dały mi bardzo wiele. Osiągnęłam założone sobie cele i cały czas podążam dalej, kroczek po kroczku. Wsparła mnie i utwierdziła, że obrałam dobry kierunek. Nauczyła, że codziennie nawet jak się ma zły dzień trzeba zacząć działać, a potem to już siła rozpędu. Najbardziej jestem wdzięczna za to, że zaraziła mnie swoim spokojem i zagościła w moich działaniach harmonia. Przedtem to była huśtawka, na zmianę - pełna euforia lub apatia. Mam coraz więcej pracy i to jest dla mnie konkretnym wyznacznikiem i potwierdzeniem, że Ania jest profesjonalistką w pełnym słowa znaczeniu.
Renata - marketingowiec/stylistka

 

  Trafiłam do Ani w dość trudnym momencie kiedy przyszło mi decydować o kierunku rozwoju mojej ścieżki zawodowej. Dzięki Ani usłyszałam ważne pytania, przeszłam przez odnajdywanie ważnych dla mnie odpowiedzi doszłam do punktu w którym zyskałam całkiem nowe spojrzenie na to gdzie jestem i dokąd chcę zmierzać. Spotkania z Anią dały mi nie tylko nową perspektywę ale też i umiejętności, dzięki którym efektywniej pracuję, lepiej się komunikuję i potrafię to robić w zgodzie ze sobą. Polecam Anię jako coacha i partnera w pracy nad własnym rozwojem. Warto.
Małgorzata - Project Manager

 Ania to bardzo dobry coach. Poszłam do niej po zawodową rewolucję, a wyszłam uspokojona z ustanowionymi priorytetami. Pomogła mi zdecydować, z czego mogę zrezygnować, żeby mieć czas na to, co dla mnie ważne. Lubiłam także stosowane przez Anię wizualizacje i byłam pod wrażeniem jej umiejętności powracania do sedna, gdy rozmowa wymykała się z ustalonego porządku. Polecam współpracę z Anią- coachem tym, którzy poza realizacją zawodowych celów chcą odkryć, co jeszcze jest dla nich ważne, co lubią i jak mogą to wszystko połączyć, by cieszyć się życiem.   
Agnieszka - Prawnik

 

 Ania jest świetna. Fantastycznie dopasowuje się do swojego rozmówcy, rozpoznaje potrzeby i wychodzi naprzeciw. Podczas sesji w miłej i przyjaznej atmosferze realizuje cele które określiłyśmy na początku. Bardzo mi pomogła w trudnym momencie na mojej zawodowej drodze. Szczerze polecam wszystkim współpracę z Anią jako coachem oraz fajną i ciepłą osobą. Aniu, bardzo dziękuję za wszystkie spotkania i Twój profesjonalizm.
Ewa - Analityk

 

  Ania Witkiewicz jest profesjonalnym coachem ale również życzliwą i ciepłą osobą. Sesje z Nią były dla mnie naprawdę dobrym czasem. Nasza praca obejmowała life coaching z elementami coachingu kariery. Oba obszary i założone w nich cele zostały przepracowane a ja dzięki temu podjęłam wiele dobrych kroków w mojej osobistej zmianie, która trwa. Najważniejszym osiągnięciem było dla mnie odzyskanie poczucia własnej wartości, wiary w sprawczość i otwarcie na kolorową kobiecość. Dzięki sesjom z Anią, wiem, że „problem” można zamienić na „wyzwanie” i zupełnie zmienia się perspektywa życia :) Aniu, bardzo dziękuję za wszystkie spotkania i Twój profesjonalizm.
Sylwia - Księgowa

 

 Czułam się bardzo dobrze w kontakcie z Anią. Uważnie słuchała, tworzyła atmosferę bezpieczeństwa, spokoju i zaufania. Pomagała wysoko latać, ale też stawać mocno na ziemi. Dzięki spotkaniom z nią zrobiłam bardzo ważny dla mnie krok w stronę spełnienia mojego zawodowego marzenia.
Basia - psycholog

 

 Jestem bardzo zadowolony z pracy z Anią. Dzięki jej pomocy, w relatywnie krótkim czasie, udało mi się wyklarować moje cele i oczekiwania odnośnie rozwoju mojej kariery i naszkicować plan ich realizacji. W szczególności, udało mi się okiełznać strach przed zmianą i działaniem, z czym sam, pomimo przeczytania setek stron tekstów na ten temat, nie mogłem sobie poradzić. I piszę to jako osoba, która wcześniej była sceptycznie nastawiona do idei coachingu. Szczerze polecam współpracę z Anią.
Krzysztof - urzędnik

 

 Po 14 latach pracy z różnymi systemami zarządzania zawiódł mój osobisty system – organizacja czasu własnego. Kierowniczka HR w firmie zadała mi pytanie czy chcę spróbować coachingu. Przyznaję, że z początku byłem bardziej ciekawy jak miałoby to wyglądać, ale po próbnym spotkaniu z Panią Anną przekonałem się, że może się udać usprawnić moje otoczenie, tak żeby dać odpocząć moim nerwom i przeciwdziałać narastającemu niezadowoleniu z siebie. Po każdej z kilku sesji sytuacja na stanowisku pracy poprawiała się jak tylko wdrożyłem wnioski do których doszliśmy. Podparłem się też kilkoma ciekawymi technikami, których wcześniej nie znałem. Wymiernie mogłem ocenić stan „przed” i stan „po”. Serdecznie polecam.
​​​​​​​Mariusz - Kierownik d/s Jakości - Quality Manager w firmie produkcyjnej

 

 Trafiłam do Ani po przeczytaniu jednego z Jej artykułów. W trudnym momencie mojego życia zawodowego kiedy potrzebowałam wsparcia, odbudowy poczucia własnej wartości i znalezienia odpowiedzi na kluczowe pytania. Spotkania z Anią pomogły mi zdefiniować cele, znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ale największą wartością okazała się zmiana mojego sposobu myślenia o mnie samej. Ania jest bardzo uważnym słuchaczem i obserwatorem, uświadomiła mi na jakich aspektach mojego życia zawodowego powinnam się skoncentrować, zainspirowała mnie do znalezienia indywidualnych sposobów na rozwiązywanie trudnych sytuacji zawodowych, które nazwałam „receptami”, i które sprawdzają się obecnie w mojej pracy i otoczeniu. Każde spotkanie uczyło mnie nowych rzeczy o mnie samej, rozwijało i uskrzydlało. Zyskałam głębokie poczucie własnej siły i wartości, które pomaga mi każdego dnia. Jestem przekonana, że oprócz mojej pracy i determinacji w dążeniu do celu - gdyby nie Ania byłoby mi go bardzo trudno osiągnąć. Dzięki Ani, Jej profesjonalizmowi, życzliwości i dobrej energii odzyskałam mój silny wewnętrzny głos i za to przede wszystkim jestem Jej wdzięczna. Bardzo polecam pracę z Anią.​​​​​​​
​​​​​​​Barbara - Manager

 

 Świetna współpraca! Podziekowałam już osobiście, ale chcę jeszcze raz zrobić to publicznie, ponieważ Pani Ania faktycznie załuguje na słowa uznania. Patrzy w szerokim kontekście na zastaną sytuację klienta, zadaje trafne pytania i skutecznie pomaga znaleźć rozwiązanie. Co dla mnie ważne to konkretne podejście do tematu. W czasie sesji couchingowych Pani Ania cały czas była czujna i dbała o to, aby nasza rozmowa nie schodziła na tematy poboczne, a przez to dbała aby mój czas był wykorzystany w całości na osiągnięcie celu jaki założyłyśmy na pierwszym spotkaniu. Założyłyśmy wstępnie 5 sesji i faktycznie udało się w tym czasie osiągnąć cel. Teraz czeka mnie dużo samodzielnej pracy, ale mam też poczucie, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc/poradę do Pani Ani i otrzymam profesjonalną usługę. Dobry fachowiec, a przy tym bardzo serdeczna, empatyczna osoba, nastawiona głównie na pomoc, nie na zarobek - chociaż to drugie jest oczywiste w każdej pracy. POLECAM!
Monika - artysta, 26 sierpnia 2018 
 

  Ania jest bardzo dobrym coachem, dzięki niej niezwykle szybko udało mi się stworzyć jasny plan, który pomoże mi dojść do celu. Sprawnie udało jej się znaleźć główne problemy i hamulce, które powstrzymywały mnie przed podjęciem działań. Ania jest bardzo dobrym słuchaczem, zadaje trafne pytania, nie naciska. Ze spotkania na spotkanie przychodziły mi do głowy nowe rozwiązania i pomysły, dzięki przemyśleniom po mądrze prowadzonych sesjach. Serdecznie polecam pracę z Anią!
Halina - pracownik biurowy, 30 stycznia 2019

 

 Ania od początku wzbudziła moje zaufanie. Ma wysoki poziom empatii, uważnie słucha, robi notatki, ma podejście indywidualne do swoich klientów. Nie stosuje żadnych szablonów, nie ocenia, bardzo umiejętnie naprowadza na rozwiązanie konkretnych problemów. Zadaje przemyślane prace domowe, korespondujące z treścią sesji i stanowiące materiał do rozmów na kolejnym spotkaniu. Przy dużym zaangażowaniu osoby coachowanej (Ania daje to oczywiście w pakiecie) efekty kilku spotkań naprawdę mogą przerosnąć oczekiwania. Gorąco polecam ten sposób podniesienia kompetencji i świadomości swoich mocnych stron oraz wyznaczenia kierunków, nad którymi warto popracować. Oczywiście proces nie kończy się po zakończeniu sesji, ale daje solidną bazę do realizacji założonych celów.
Agnieszka - Dyrektor ds. Eksportu i Logistyki, 16 lipca 2019 

 

 Ania Witkiewicz jest nie tylko świetnym słuchaczem, ale swoimi trafnymi pytaniami bezbłędnie naprowadza na istotę problemu. Od samego początku sesji czułem że Ania jest osobą empatyczną, a także że jest w 100% skupiona na tym, żeby klient mógł odnaleźć drogę do osiągnięcia swoich celów. Sesje z Anią Witkiewicz uświadomiły mi nie tylko, co można usprawnić w swojej codziennej pracy, żeby czerpać z niej satysfakcję i jednocześnie, żeby zachować zdrowy balans między życiem prywatnym a sprawami zawodowymi, ale przede wszystkim gdzie tkwi istota problemu. Dzięki Ani udało mi się nie tylko uporządkować sferę życia zawodowego, ale także odnaleźć drogę, żeby zmienić swój charakter. Serdecznie polecam sesje coachingowe z Anią!
Mirek - prawnik, ​​​​​​​6 maja 2020

​​​​​​​

Opinie uczestniczek warsztatów coachingowych

 Super, bardzo mi się podobało, sprecyzowałam swoje potrzeby i dążenia. Teraz muszę się skłonić do pracy nad sobą, a ten warsztat mnie do tego zainspirował. Dziękuję!

 Warsztaty ciekawe, więcej zastanawiania się nad sobą, trudne – ale to dobrze, dały do myślenia. Mam o czym myśleć w domu.

 Dzięki warsztatowi łatwiej przyszło mi ustalenie priorytetów dotyczących wymarzonej pracy i przez to konkretniej widzę swoją przyszłą karierę.

 Spójnie przeprowadzone warsztaty w bardzo przyjaznej atmosferze. Pozwalają na spojrzenie w siebie i uporządkowanie podstawowych spraw bez konieczności nadmiernego odsłaniania się. Na pewno godne polecenia. Prowadząca wzbudza zaufanie i wprowadza życzliwą atmosferę.

 Bardzo udane warsztaty! W 100 proc. spełnione zostały moje oczekiwania i jestem bardzo, bardzo pozytywnie naładowana energią. Aniu, dziękuję!

 Oceniam zajęcia pozytywnie. Dostrzegłam pewną hierarchię wartości, nad którą raczej nie mam się kiedy zastanowić. Zajęcia pozwalają na chwilę się zatrzymać i zastanowić się, co tak naprawdę jest dla mnie ważne. I co dalej – od czego zacząć. Super! 

 Inspirujący warsztat. Układa, porządkuje, buduje, zbliża do siebie samej. Osobowość prowadzącej z miejsca daje dużo pozytywnej energii.