Mocno was zachęcam do lektury najnowszego, lipcowo-sierpniowego magazynu "Coaching" 4/2016. Pismo przeszło duże zmiany graficzne, ma poręczniejszy format, i co tu dużo mówić, numer jest szalenie ciekawy. Jest mi tym przyjemniej, że w pierwszym nowym numerze znalazły się aż dwa moje teksty" "Przyjaźń w pracy" oraz warsztat "Wybacz sobie".
Krótko o nich. Zawsze uważałam, że najlepsze historie to wcale nie te wymyślone, ale usłyszane od innych ludzi. Tekst "Przyjaźń w pracy" powstał przede wszystkim dzięki trzem wspaniałym dziewczynom, które podzieliły się ze mną swoimi doświadczeniami z pogranicza pracy i przyjaźni. Jak to jest, kiedy z koleżanki nagle stajesz się szefem, jak układać relacje, jak radzić sobie z tym, że ktoś ci tego zazdrości? Jak poradzić sobie z sytuacją, że dostajesz do zespołu osobę mającą opinię trudnej? Byłam naprawdę pod wielkim wrażeniem tego, jak te sytuacje rozwiązały bohaterki mojego tekstu. Jeśli jesteście ciekawi – poczytajcie :)
Tekst znajdziesz tutaj
http://coaching.focus.pl/praca/przyjazn-w-firmie-kiedy-uruchomic-w-sobie-przyjazne-uczucia-a-kiedy-zachowac-dystans-1071

A drugi tekst – warsztat "Wybacz sobie" – jest zaproszeniem do refleksji nad tym, ile tracimy, koncentrując się wciąż na przeszłości, na tym, że coś nam nie wyszło. Wakacje to idealny moment na zrobienie małego remanentu w głowie i odcięcia się od myśli i wspomnień, które wciąż każą patrzeć nam za siebie i robić sobie wymówki.Naprawdę szkoda na to życia – i mówię to również z własnego doświadczenia. Życie mamy tylko jedno, a każdy dzień to szansa na to, by znów poczuć radość i szczęście. Trzeba sobie tylko tę szansę chcieć dać. Zobacz, może pomoże ci w tym proponowany przeze mnie warsztat.
Poniżej skrócona wersja tekstu "Wybacz sobie", która ukazała się online
http://coaching.focus.pl/zycie/wybacz-sobie-i-pogd-si-z-przeszoci-sprawd-co-moe-ci-w-tym-pomc-868

Magazyn oprócz wydania papierowego możecie też kupić jako e-wydanie w formacie pdf na na stronach: Publio.pl, Nexto.pl, eKiosk.pl i eGazety.pl

Życzę wam miłej lektury i pięknego, słonecznego lata! :)

   
Szczegółwy spis treści
http://coaching.focus.pl/magazyn-coaching/coaching/2016/4