W pierwszym w 2016 roku wydaniu eXtra magazynu "Coaching" znajdziecie moje 2 teksty. O jednym z nich – "Jak połączyć moc serca i umysłu" – pisałam już kilka miesięcy temu – wtedy był on dostępny tylko w limitowanym wydaniu "Coachingu", przygotowanym specjalnie z okazji konferencji z udziałem Nicka Vujicicia w Poznaniu (kwiecień 2015). Dlatego dziś o drugim tekście – "Poczuj swoją siłę!". Bardzo mi się podoba ilustracja do tego tekstu – dumna, świadoma swojej wartości kobieta stojąca na globie :) Bo właśnie tak checemy się czuć, my, kobiety. Wiele z nas wciąż jednak ma wątplwości, czy ma do tego prawo.
Co mnie jednak bardzo cieszy, kobiety coraz częściej się buntują przeciw temu sposobowi myślenia o sobie.
Mają dosyć bycia miłe, chcą być traktowane po partnersku. Dlatego wiele kobiet, z którymi pracuję coachingowo, jako cel coachingu stawia wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz uczenie się tego, jak reagować asertywnie w sytuacjach zawodowych i prywatnych, w których do tej pory miały skłonność do ulegania. Dlatego jeśli jesteś właśnie na etapie pracy nad swoją asertywnością, tekst "Poczuj swoją siłę!", który ma formę warsztatu, przyjdzie ci z pomocą. Znajdziesz w nim takie zagadnienia, jak: prawo do szacunku, stawianie granic, wyrażanie oczekiwań, słuchanie swojej złości, uniezależnianie się od opinii innych czy prawo do błędu i bycia niedoskonałą. Życzę wam owocnej pracy, a jeśli potrzebujesz wsparcia – zapraszam na coaching.

 

PS Ponieważ magazyn "Coaching" udostępnia teksty online około roku po ich publikacji, zapraszam do lektury moich wcześniejszych tekstów – z lat 2014 i 2015. Odnośniki znajdziecie przy odpowiednich wpisach.
Magazyn możecie też kupić jako e-wydanie w formacie pdf na na stronach: Publio.pl, Nexto.pl, eKiosk.pl i eGazety.pl