Zapraszam was do śledzenia mojego nowego cyklu "Okiem coacha kariery", w którym będę się z wami dzielić swoimi doświadczeniami z pracy coachingowej. Wpisy w pierwszej kolejności będą się pojawiały na moim profilu na portalu DobryCoach.pl, poprzez który trafia do mnie większość z was, a następnie będzie można je przeczytać na mojej stronie internetowej.

Okiem coacha kariery cz. 1
"Dlaczego najlepsi pracownicy odchodzą z firm?" Czyli co powoduje, że nawet pieniądze nie są w stanie zatrzymać nas w obecnej pracy
i czego powinny wystrzegać się firmy, jeśli nie chcą stracić swoich najbardziej wartościowych pracowników.
http://dobrycoach.pl/aktualnosc/593/okiem-coacha-kariery-cz-1-dlaczego-najlepsi-pracownicy-odchodza-z-firm

Okiem coacha kariery cz.2
"Zanim rzucisz pracę" Czyli o tym, że emocje nie zawsze są dobrym doradcą, gdy chodzi o tak ważne decyzje.
Jak nie dać się im porwać? Jakie zadać sobie pytania, gdy się w nas gotuje i mamy ochotę rzucić wypowiedzenie na biurko? I co sprawdzić w obrębie organizacji, w której aktualnie pracujemy? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.
http://dobrycoach.pl/aktualnosc/596/okiem-coacha-kariery-cz-2-zanim-rzucisz-prace
  Okiem coacha kariery cz. 3 "Jak podkładamy sobie nogę na rozmowie kwalifikacyjnej" Czyli jak to się dzieje, że mimo że chcemy jak najlepiej wypaść, sami zmniejszamy same swoje szanse. Jak temu przeciwdziałać i budować swoje poczucie pewności siebie podczas rozmów kwalifikacyjnych? Odpowiedzi znajdziesz poniżej. http://dobrycoach.pl/aktualnosc/769/okiem-coacha-kariery-cz3-jak-podkladamy-sobie-noge-na-rozmowie-kwalifikacyjnej

Jeśli będziecie mieli własne refleksje do tematów przedstawianych w kolejnych częściach cyklu, proszę piszcie, będę ich bardzo ciekawa :)