W pierwszym numerze w 2016 roku magazynu "Coaching" zapraszam was do lektury moich dwóch tekstów. "Noworoczny bilans", czyli co jest twoją siłą, co chcesz zostawiać za sobą i co osiągnąć w 2016 roku – to tekst, który mam nadzieję dostarczy wam inspiracji do tego, by dobrze zacząć nowy rok. Ma formę warsztatu, więc znajdziecie tam sporo pytań i ćwiczeń do zrobienia, pozwalających przemyśleć sprawy, na które w codziennym życiu często brakuje czasu, a które nierozstrzygnięte ciągną się za nami miesiącami i pozbawiają nas energii. Warsztat pomoze wam się z nimi rozprawić. Dzięki warsztatowi lepiej też poznacie swoje mocne strony i to, w jakich dążeniach będą one szczególnie ważne, oraz wyłonicie cele, na których chcecie skupić się w bieżącym roku. Jednym słowem – warsztat może być kopalnią wiedzy o sobie samym :)

Drugi tekst "Dokopać się do marzeń" – to moja rozmowa z amerykańską coach Jennifer Grace, z którą miałam okazję spotkać się podczas jej wizyty w Warszawie.

    
Jennifer jest autorką kursu, który domaga docierać do tego, o czym naprawdę marzymy. Ten wywiad może być więc szczególnie interesujący dla tych, którzy nie są pewni, czego chcą od życia, i poszukują jakiejś iskry, która wznieci w ich życiu płomień. Jennifer podpowiada, co każdy z nas może robić, żeby lepiej poznać swoje pragnienia. No a potem – jak na Amerykankę przystało – mówi, żeby wziąć się ostro do pracy, żeby zrealizować swoje marzenia.

Tekst "Dokopać się do marzeń" przeczytasz tutaj:
http://coaching.focus.pl/doskonalenie/wiele-osb-rezygnuje-z-marze-tumaczc-quotto-nie-takie-prostequot-ucieramy-im-nosa-760
Magazyn możecie też kupić jako e-wydanie w formacie pdf na na stronach: Publio.pl, Nexto.pl, eKiosk.pl i eGazety.pl
Miłej lektury! :)

  

Spis treści
http://coaching.focus.pl/magazyn-coaching/coaching/2016/1