W kioskach jest już pierwszy w 2018 roku numer "Coachingu", a w nim znajdziecie mój tekst "Jak znaleźć pracę marzeń – 20+, 30+, 40+". Pisanie tego tekstu sprawiło mi wielką frajdę, bo podzieliły się w nim swoimi doświadczeniami również osoby, z którymi miałam przyjemność pracować i które dziś obserwuję z daleka i puchnę z dumy, widząc, jak fajne rzeczy robią zawodowo 
Analizuję w nim też, jakie potrzeby i wyzwania są charakterystyczne dla osób w danym wieku. Podpowiadam, jakie pytania warto sobie zadać na danym etapie życia, a losy bohaterów tekstu mam nadzieję, że będą dla was inspiracją do tego, jak można odmienić swoje życie zawodowe, by pracować z radością i w zgodzie ze sobą. Szczególnie polecam wam część tekstu o dziewczynach 50-latkach, które zaimponowały mi chyba najbardziej – nie tylko swoim apetytem na życie i determinacją, by poukładać swoje życie zawodowe, żeby było tak, jak chcą, ale przede wszystkim uporem, by pokonać różne obawy, które towarzyszyły im na początku.

Tekst można już przeczytać online. 
Artykuł został błędnie podpięty do tytułu Psychology Today, stąd dziwny jego adres, ale zapewniam, że znajdziecie pod nim mój tekst "Jak znaleźć pracę marzeń – 20+, 30+, 40+".

https://www.focus.pl/artykul/testosteron-to-nie-wszystko