Nie wiem jak wy, ale ja mam w ciągu roku 3 lub 4 okresy, kiedy moja energia mocno spada. Staram się wtedy oszczędzać sobie wszystkiego, co by mogło ją jeszcze bardziej obniżyć, i sonduję, czy w jakiejś sferze życia nie wzięłam na siebie za dużo. Oczywiście, życie niesie zawsze wyzwania, a dążenie do zachowania równowagi między pracą, życiem osobistym i całą masą mniej lub bardziej spodziewanych wydarzeń oznacza dla wielu z nas codzienne balansowanie na cienkiej linie. Żeby się udawało, warto co jakiś czas zatrzymać się i sprawdzić, co mi w życiu daje energię, a co mi ją zabiera. I właśnie to możesz sprawdzić, odpowiadając sobie na pytania w moim warsztacie "Co kradnie twoją życiową energię?". A że to przełom roku, może stwierdzisz, że to dobry moment, żeby coś zmienić?
W tym numerze "Coachingu Extra", którego hasłem przewodnim jest "Skąd brać energię?", znajdziesz też mój starszy warsztat "Poczuj swoją siłę!" oraz kilka innych, inspirujących warsztatów pozostałych autorów, które mam nadzieję, pomogą ci naładować akumulatory na nowy rok :)

 Tekst do przeczytania w wydaniu papierowym magazynu. Magazyn można też kupić online na stronach Publio, Nexto i e-Kiosk.