Od 12 listopada w kioskach nowy numer magazynu "Coaching" nr 6/2013, a w nim mój tekst "Co dalej, studencie?", gdzie opisuję swoje doświadczenia z coachingu kariery ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego. W tekście podpowiedzi, czym się kierować, wybierając kierunek studiów, i jak najefektywniej wykorzystać czas studiów, by później znaleźć najlepszą dla siebie pracę. Znajdziecie tu również inspirujące historie dwudziestoparolatków, którzy zaimponowali mi swoją dojrzałością i determinacją w dążeniu do celu.
Praca ze studentami sprawia mi szczególną radość i satysfakcję. Możliwość uczestniczenia w ich pierwszych ważnych życiowych decyzjach uważam za niezwykłe wyróżnienie. Jednocześnie praca ta pokazała mi, jak wiele osób przeżywa rozterki w związku z planowaniem swojego zawodowego życia, jak czują się pogubieni w gąszczu możliwości. I to właśnie głównie z myślą o tych osobach powstał ten tekst.

Dochodzą mnie głosy, że cenne wskazówki dla siebie znalazły w moim tekście również osoby już pracujące – dlatego tym serdeczniej zachęcam was do jego lektury :)

Tekst znajdziesz tu
http://coaching.focus.pl/praca/co-dalej-studencie-czyli-jak-wybrac-dobre-studia-432

  
 

Spis treści
http://coaching.focus.pl/zycie/coaching-62013-355