Wrzesień - terminy sesji wstępnych przez Skype

Jeśli po wakacjach doszedłeś do wniosku, że czas na zmiany zawodowe, chcesz przemyśleć ich kierunek, podjąć dobre decyzje i zacząć czerpać więcej satysfakcji z pracy - zapraszam Cię na sesję wstępnąOpowiem Ci, jak możemy wspólnie pracować nad Twoimi zmianami zawodowymi. Szczegóły poniżej.

Jak wygląda sesja wstępna? Pierwsze spotkanie trwa 45 minut i jest bezpłatne. Ustalamy wtedy, jak wygląda Twoja obecna sytuacja i na jakich zmianach ci zależy. Wyjaśniam, jak możemy pracować nad Twoimi zmianami i jak będzie przebiegał coaching. To też czas dla ciebie - żebyś mógł zadać wszystkie swoje pytania. To spotkanie służy też temu, żebyśmy się poznali i sprawdzili, czy jest między nami nić porozumienia, potrzebna, by nasza współpraca była efektywna. Dopiero po spotkaniu wstępnym podejmujemy decyzję, czy zaczynamy regularny coaching.

Stacjonarny coaching prowadzę w Warszawie i Poznaniu, z osobami z innych miast i zagranicy pracuję przez Skype.

Akualnie wszystkie sesje wstępne oraz coachingi odbywają się nadal przez Skype.
 

Warszawa - zapraszam na spotkania przez Skype.
Ze względów bezpieczeństwa sesje nadal odbywają się przez Skype. Kiedy sytuacja się uspokoi, regularny coaching będzie z powrotem się odbywać w biurze coworkingowym zlokalizowanym na linii metra lub - jeśli tak Ci wygodniej - możemy zostać przy Skypie. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poznań - zapraszam na spotkania przez Skype.
Ze względów bezpieczeństwa sesje nadal odbywają się przez Skype. Kiedy sytuacja się uspokoi, coaching stacjonarny będzie się odbywać w biurze coworkingowym przy al. Wielkopolskiej. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Skype - najbliższe sesje wstępne odbędą się 17 i 28 września w godz. 18.00-21.00.

Na sesje na Skypie zapraszam wszystkich zainteresowanych coachingiem z kraju i zagranicy. Skype daje nam tę możliwość, że dzieląca nas odległość nie ma znaczenia, a teraz gwarantuje nam przede wszystkim bezpieczeństwo. Sesje wstępne przez Skype organizuję zwykle w godzinach porannych i po godz. 18 od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie albo chcesz sprawdzić, czy coaching przez Skype jest dla Ciebie - napisz lub zadzwoń. Ustalimy termin spotkania.

Proszę pilnować, by doprowadzać do końca proces umawiania się na sesję wstępną. Wszelkie sytuacje niejasne, gdy urywa się kontakt i nie dostaję mailowego potwierdzenia terminu i godziny sesji wstępnej do 48 godzin przed spotkaniem - powoduje anulowanie sesji.
 

Kontakt:
tel. 603 136 242
e-mail: coach@annawitkiewicz.pl
lub przez formularz w zakładce Kontakt

W przypadku braku odpowiedzi z mojej strony po 24 godzinach - po wysłaniu wiadomości przez formularz - proszę sprawdzić u siebie w poczcie zakładkę spam.
Dostałam sygnały, że czasami tam pomyłkowo trafia moja odpowiedź.

Kategoria: