Marzec - terminy sesji wstępnych przez Skype

Ze względu na pandemię i w trosce o bezpieczeńsywo nas wszystkich - wszystkie sesje wstępne oraz procesy coachingowe do odwołania prowadzone są przez Skype. Jeśli chcesz ten czas wykorzystać na przemyślenie zmian w swoim życiu zawodowym i zastanawiasz się, jak może Ci w nich pomóc coaching - zapraszam Cię na sesję wstępnąOpowiem Ci, jak możemy wspólnie pracować nad Twoimi celami. Szczegóły poniżej.

Jak wygląda sesja wstępna? Pierwsze spotkanie trwa 45 minut i jest bezpłatne. Ustalamy wtedy, jak wygląda twoja obecna sytuacja i na jakich zmianach ci zależy. Wyjaśniam, jak możemy pracować nad twoimi zmianami i jak będzie przebiegał coaching. To też czas dla ciebie - żebyś mógł zadać wszystkie swoje pytania. To spotkanie służy też temu, żebyśmy się poznali i sprawdzili, czy jest między nami nić porozumienia, potrzebna, by nasza współpraca była efektywna. Dopiero po spotkaniu wstępnym podejmujemy decyzję, czy zaczynamy regularny coaching.

Coaching stacjonarny prowadzę w Warszawie i Poznaniu. Osoby z pozostałych miast i zagranicy zapraszam do pracy przez Skype.
 

Warszawa - aktualnie stacjonarne sesje wstępne są zawieszone. Zapraszam na spotkania przez Skype.
Kiedy sytuacja się uspokoi, regularny coaching odbywa się w biurze coworkingowym zlokalizowanym na linii metra lub - jeśli tak Ci wygodniej - możemy zostać przy Skypie.

Poznań - aktualnie stacjonarne sesje wstępne są zawieszone. Zapraszam na spotkania przez Skype.
Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Kiedy sytuacja się uspokoi, coaching stacjonarny odbywa się w biurze coworkingowym przy al. Wielkopolskiej. I ważna informacja dla osób rozważających współpracę ze mną - aktualnie sesje coachingowe w Poznaniu odbywają się w soboty. W ciągu tygodnia zapraszam do współpracy przez Skype.

Skype - najbliższe terminy sesji wstępnych - 25 i 26 marca.

Na sesje na Skypie zapraszam wszystkich zainteresowanych coachingiem z kraju i zagranicy. Skype daje nam tę możliwość, że dzieląca nas odległość nie ma znaczenia, a teraz gwarantuje nam przede wszystkim bezpieczeństwo. Sesje wstępne przez Skype organizuję zwykle w godzinach porannych i po godz. 17 od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie albo chcesz sprawdzić, czy coaching przez Skype jest dla Ciebie - napisz lub zadzwoń. Ustalimy termin spotkania.

Kontakt:
tel. 603 136 242
e-mail: coach@annawitkiewicz.pl
lub przez formularz w zakładce Kontakt

W przypadku braku odpowiedzi z mojej strony po 24 godzinach - po wysłaniu wiadomości przez formularz - proszę sprawdzić u siebie w poczcie zakładkę spam.
Dostałam sygnały, że czasami tam pomyłkowo trafia moja odpowiedź.

Kategoria: