Grudzień - terminy sesji wstępnych: Warszawa, Poznań, skype

Jeśli czujesz, że w twoim życiu nadszedł czas na zmiany, masz w głowie kilka pomysłów na swoją zawodową przyszłość i chcesz mieć pewność, że wybierzesz najlepszy, albo potrzebujesz wsparcia w obecnej pracy - zapraszam cię na sesję wstępnąOpowiem ci, jak możemy razem pracować nad twoimi zmianami. Szczegóły poniżej.

Jak wygląda sesja wstępna? Pierwsze spotkanie trwa 45 minut i jest bezpłatne. Ustalamy wtedy, jak wygląda twoja obecna sytuacja i na jakich zmianach ci zależy. Wyjaśniam, jak możemy pracować nad twoimi zmianami i jak będzie przebiegał coaching. To też czas dla ciebie - żebyś mógł zadać wszystkie swoje pytania. To spotkanie służy też temu, żebyśmy się poznali i sprawdzili, czy jest między nami nić porozumienia, potrzebna, by nasza współpraca była efektywna. Dopiero po spotkaniu wstępnym podejmujemy decyzję, czy zaczynamy regularny coaching.

Coaching stacjonarny prowadzę w Warszawie i Poznaniu. Osoby z pozostałych miast i zagranicy zapraszam do pracy przez Skype.
 

Warszawa - najbliższe spotkania wstępne planuję na dni 12 i 18 grudnia. Spotkania odbywają się w centrum, w jednej z kawiarni przy Nowym Świecie, w godzinach 18.00-20.00. Osoby, które chcą się umówić na sesję wstępną - proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli chcesz się spotkać w innym terminie lub w innych godzinach - napisz, znajdziemy inny dogodny dla ciebie termin. Później regularny coaching odbywa się w biurze coworkingowym zlokalizowanym na linii metra.

Poznań - na najbliższe spotkania wstępne zapraszam 10 grudnia oraz między świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. Spotkania umawiam w jednej z kawiarni przy pl. Wolności. Jeśli chcesz się spotkać w innym terminie albo masz mało czasu - możemy umówić się też na Skypie. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Później regularny coaching odbywa się w biurze coworkingowym przy al. Wielkopolskiej.

Skype - na te spotkania zapraszam przede wszystkim osoby z innych miast i zagranicy. Skype daje nam tę możliwość, że dzieląca nas odległość nie ma znaczenia. Sesje wstępne przez Skype organizuję zwykle w godzinach porannych i wczesnowieczornych od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie albo chcesz sprawdzić, czy coaching przez Skype jest dla ciebie - napisz lub zadzwoń. Ustalimy termin spotkania.

Kontakt:
tel. 603 136 242
e-mail: coach@annawitkiewicz.pl
lub przez formularz w zakładce Kontakt

Kategoria: