Czerwiec - terminy sesji wstępnych przez Skype

Jeśli doszedłeś do wniosku, że czas na zmiany zawodowe, chcesz przemyśleć ich kierunek i podjąć dobre decyzje - zapraszam Cię na sesję wstępnąOpowiem Ci, jak możemy wspólnie pracować nad Twoimi zmianami zawodowymi. Szczegóły poniżej.

Jak wygląda sesja wstępna? Pierwsze spotkanie trwa 45 minut i jest bezpłatne. Ustalamy wtedy, jak wygląda Twoja obecna sytuacja i na jakich zmianach ci zależy. Wyjaśniam, jak możemy pracować nad Twoimi zmianami i jak będzie przebiegał coaching. To też czas dla ciebie - żebyś mógł zadać wszystkie swoje pytania. To spotkanie służy też temu, żebyśmy się poznali i sprawdzili, czy jest między nami nić porozumienia, potrzebna, by nasza współpraca była efektywna. Dopiero po spotkaniu wstępnym podejmujemy decyzję, czy zaczynamy regularny coaching. 

Przygotuj się, proszę, do spotkania:
- sprawdź wcześniej, czy masz sprawny mikrofon i kamerę,
- sprawdź, czy masz zasięg,
- zapewnij sobie spokojne miejsce, gdzie możesz swobodnie rozmawiać.

Stacjonarny coaching prowadzę w Warszawie i Poznaniu, z osobami z innych miast i zagranicy pracuję przez Skype.

Akualnie ze względu na pandemię sesje wstępne oraz coachingi odbywają się jeszcze przez Skype.
Wiem, że niektórzy mają wątpliwości, czy odnajdą się podczas takiej współpracy, rozumiem to. Sama mam jednak jak najlepsze doświadczenia we współpracy zdalnej i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że współpraca online jest tak samo efektywna jak podczas spotkań bezpośrednich. Dlatego nawet jeśli się wahasz, czy to dla Ciebie, ale czujesz, że Twoje zmiany nie mogą dłużej czekać - zachęcam, daj sobie szansę, spóbuj i spotkaj się na sesji wstępnej. Jeśli uznasz po niej, że to nie dla Ciebie, podziękujemy sobie po prostu za spotkanie. A być może będzie to pierwszy ważny krok w stronę zmian.
 

Warszawa - zapraszam na spotkania przez Skype.
W czerwcu sesje nadal odbywają się przez Skype. Od lipca liczę, że regularny coaching będzie z powrotem się odbywać w biurze coworkingowym zlokalizowanym na linii metra lub - jeśli tak Ci wygodniej - możemy zostać przy Skypie. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poznań - zapraszam na spotkania przez Skype.
W czerwcu sesje nadal odbywają się przez Skype. Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Skype - najbliższe sesje wstępne odbędą się 14 czerwca w godz. 18.30-21.00.

Na sesje na Skypie zapraszam wszystkich zainteresowanych coachingiem z kraju i zagranicy. Skype daje nam tę możliwość, że dzieląca nas odległość nie ma znaczenia, a teraz gwarantuje nam przede wszystkim bezpieczeństwo. Sesje wstępne przez Skype organizuję zwykle w godzinach porannych i po godz. 18 od poniedziałku do piątku. Jeśli jesteś zdecydowany na spotkanie albo chcesz sprawdzić, czy coaching przez Skype jest dla Ciebie - napisz lub zadzwoń. Ustalimy termin spotkania.

 

Kontakt:
tel. 603 136 242
e-mail: coach@annawitkiewicz.pl
lub przez formularz w zakładce Kontakt

W przypadku braku odpowiedzi z mojej strony po 24 godzinach - po wysłaniu wiadomości przez formularz - proszę sprawdzić u siebie w poczcie zakładkę spam.
Dostałam sygnały, że czasami tam pomyłkowo trafia moja odpowiedź.

Kategoria: